KONCERTU APSKATI

Foto: Metāla pirmdiena ar Hypocrisy

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 17.09.2013. 13:10
16. septembra vakarā alternatīvās mūzikas klubs Melnā Piektdiena pulcēja prāvu metāla mīlētāju pulku. Apmeklējuma galvenais iemesls - leģendārā zviedru melodiskā death metal apvienība Hypocrisy.

Pirms vakara galvenajiem varoņiem uz skatuves kāpa vēl trīs grupas: krievu black/death metālisti Arcanorum Astrum, itāļu Madworks, kas skanējumā apvienoja industriālo un nāves metālu, kā arī enerģiskie Hatesphere, kuriem šis bija jau otrais koncerts Melnajā Piektdienā (pirmo reizi tika iesildīta grupa Sepultura).

Paši Hypocrisy koncerta laikā izpildīja kompozīcijas no iespaidīgās 12 albumu kolekcijas, uzsvaru liekot uz šogad izdoto albumu "End Of Disclosure". Spilgtā un profesionālā uzstāšanās pierādīja, ka Hypocrisy patiešām ir sava žanra leģendas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.