KONCERTU APSKATI

Foto: Dehead albuma prezentācija klubā A Nice Place

Raimonds Lietuvietis 09.12.2015. 15:00
Thrash metal grupa Dehead 5. decembrī klubā "A Nice Place" prezentēja savu debijas albumu "Effective Executions".

Thrash metal grupa Dehead decembra sakumā izdod savu debijas albumu "Effective Execution", kas Latvijā tika izdots vēl neredzētā un inovatīvā noformējumā – USB zibatmiņas "vizītkartē". Diezgan labi apmeklētais prezentācijas koncerts norisinājās 5. decembrī klubā "Music factory a Nice Place". Koncertā, bez galvenajiem māksliniekiem dalību ņēma arī tādas pašmāju grupas, kā ChaosactSound Machinery un Unaved.

Albumā iekļautas 6 kompozīcijas un tas ierakstīts laika posmā no 2014. līdz 2015. gadam pašu spēkiem, to miksējis un māsterējis Kārlis Šteinmanis (KS Records). Albums noklausāms interneta vietnē bandcamp, kā arī pieejams fiziskā - USB formātā (sazinotioes ar pašu grupu).

Grupa Dehead dibināta 2012. gadā un tās sastāvu veido Kārlis Visendorfs – vokāls, Rūdolfs Fogelis – ģitāras, Kārlis Kagainis – ģitāras, Pēteris Špūle – basģitāra un Arturs Pumpišs – bungas. Pa šo laiku grupa sniegusi neskaitāmus koncertus gan galvaspilsētā, gan ārpus tās. 2015. gads bijis īpaši aktīvs, neskaitot koncertus Latvijā, tā paspējusi pabūt arī aiz robežas - Lietuvas festivālā Daubos Griaucmas, kā arī ņemt dalību ikgadejā pasakumā Estonian thrash fest Tallinā.

Ar savu aktivitāti apstiprinot, ka thrash metal mūzika nekur nav nozudusi un turpina priecēt cilvēkus ar enerģijas pārpilnu pozitīvu agresijas lādiņu.

Lasi vēl

Komentāri

Izskatās, ka uz kādu laiku MFNP būs pievēris durvis. Mazuliet žēl, bet gan jau izķepurosies.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.