JAUNĀKIE IERAKSTI

Stagnant Project izdod dziesmu Dievs

Stagnant Project 01.12.2015. 09:59
Pašmāju metāla apvienība Stagnant Project izdod dziesmu "Dievs" un aicina uz prezentācijas koncertu klubā "Melnā Piektdiena" 11. decembrī.

"Pēc tradīcijas, grupas ar individuālo stilu biežāk kā citas grupas ir pakļautas kritikai un tiek apsūdzētas talanta trūkumā un hipertrofiskās ambīcijās. Taču grupa Stagnat Project (Rīga, Latvija) īsteno savu nordisko gribu un laužot visas tradicionālās domāšanas, grupa populāra ne tikai ar savu dzīvās mūzikas izpildījumu, bet arī ar savu provokatīvo raksturu," sevi raksturo grupa Stagnant Project.

Pēc pusgada pārtraukuma, grupa nāk klajā ar savu jauno singlu "Dievs", kurš būs iekļauts nākotnes EP Audiøpizduly. Dziesmas prezentācijas koncerts notiks 11. decembrī klubā Melnā Piektdiena. Tajā piedalīsies arī Windlines, Slaughtered Lambs, Everfall (Igaunija) un X Distill X.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

O_o ...nordisko gribu? Latvijā? bet tomēr, respect

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.