JAUNĀKIE IERAKSTI

Apēdājs izdod dziesmas Pirmā mīla un Atkarības

Apēdājs 30.06.2021. 10:17
Rokgrupa “aPēdājs” jubilejas gadā izdod otro dubultsinglu - divas jaunas dziesmas “Atkarības” un “Pirmā mīla”.

“Tas 100% ir mūsu rokraksts, mēs joprojām runājam par atkarību izraisošām vielām, attiecībām, skumjām, nomāktību un vēlams šo kokteili pasniegt uzkarsētu līdz nejēdzīgi augstai temperatūrai, kad pārkarsušie prāti pieņem nepārdomātus lēmumus, tā grupas dalībnieki raksturo jaunās dziesmas.

“Atkarības” un “Pirmā mīla” ir grupas šī gada otrais dubultsingls, kas seko aiz martā izdotām dziesmām “Žņaudz” un “Atriebība”.

Grupa „aPēdājs” šogad svin 25 gadu pastāvēšanu un sola, ka šis nebūs pedējais grupas muzikālais jaunums šogad.

 

Dziesmas noklausāmas un lejuplādei pieejamas vietnē bandcamp.

Ieraksts tapis sadarbībā ar Gintu Lundbergu.

Dziesmu vizuālais noformējums: Jānis Jēkabsons.

Grupas foto autors: Uģis Bičkovskis.

Lasi vēl

Komentāri

Savdabīga mūzika. Savā ziņā prieks, ka džeki tik ilgi spēlē kaut ko, kas viņiem pašiem, kā noprotu, ļoti patīk. Taču reizē šķiet, ka šāda mūzika ir tik morāli novecojusi, ka tai nav īpašas auditorijas. Ja neskaita relatīvi šauru cilvēku loku. Tas arī nav jāuztver viennozīmīgi negatīvi (vai pozitīvi). Nez, aizspriedumajam man tas šķiet jocīgi. Bet turpiniet darīt to, kas jums patīk! Lūdzu!
Kas tad tur tāds novecojis? Novecojiusi un apd... ir visa faking LV smagā skatuve. Sākot no sf, kas gadiem nespēj izspiest neko jaunu, bet pazemīgi tēlo superstārus, beidzot ar vārgiem un nespējīgiem pankiem, kas mīž no bezjēdzīgiem aizliegumiem. Lai tiktu panku pasākumā, vajag corona ausvaisu. Nožēlojami. Kur ir jaunie albumi, kas sarakstīti karantīnas laikā? Kur kaut viena jauna KVALITATĪVA grupa? Lupatas. Konkrētais Apēdāja jaunums - nav slikti, koncertā bija viena pavisam jauna dziesma, kas šķita jau pavisam kruta. Viena no grupām, kas kaut cik vismaz kustas. Lai gan jaunu albumu solīja jau pirms pusotra gada, ja nemaldos.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.