JAUNĀKIE IERAKSTI

Progresīvā metāla apvienība Theatrum izdod singlu "Contemptible"

Theatrum 23.01.2015. 11:56
Pašmāju progressīvā metāla apvienība ’’THEATRUM’’ ir publicējusi savu jaunāko singlu „Contemptible” („Nicināms”) no topošā debijas albuma. Šis ir pirmais publicētais ieraksts ar jaunizveidoto sastāvu

[Saite uz dziesmu: http://theatrum.bandcamp.com/album/contemptible]
Dziesmas pamatā ir iesēta doma, par ieksējo cīņu ar sevi, kas izvēršas uz ārieni un apkartni. Viss ko mēs sagaidam ir mūsu pašu atspulgs, jo dziļāk mēs sevi izprotam līdz pašām saknēm, jo skaidrāk mums būs piējama vīzija uz ko tad mums galu galā katram, kā indivīdam vajadzētu tiekties. Nicināms šinī gadījumā ir tas indivīds, kurš nicina pats sevi, dēļ nespējas izlemt, mainīties un attīstīties, neraugoties uz šķēršļiem.

Kopš EP publicēšanas sabiedriskajos portālos krasi mainījas sastāvs, aizgāja gitārists Rolands Bražis un bundzinieks Ivars Logins. Neskatoties uz to, pēc neilga laika posma grupai tomēr izdevās nokomplektēt pilnu sastāvu ar gitāristu Artūru Liedi un bundzinieku Albertu Medni.
THEATRUM aizvadītajā gadā pirmo reizi uzstājās ar pilnu sastāvu un turpina to darīt arī līdz šim. Aizvadītie koncerti bija ne tikai Rīgas robežās, bet arī citās Latvijas pilsētās (Liepājā, Daugavpilī) un protams arī kaimiņu valstī (Igaunijā). Plānos ietilpst drīzumā paredzētais koncerts Lietuvā.

Kas attiecās uz turpmākajiem nākotnes plāniem, tie noteikti būtu debijas albuma izdošana, piedalīšanās dažādos festivālos ārzemēs, arī Eiropā.
THEATRUM var atrast un noklausīties zemāk minētajos sociālajos tīklos:
https://www.facebook.com/TheatrumBand
https://www.draugiem.lv/theatrum

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.