JAUNĀKIE IERAKSTI

PND izdod jaunu dziesmu Tas, kas ir īsts!

PND 02.02.2021. 10:08
PND izdod singlu no topošā albuma “Nenosaukts”.

"Visi sūdi reiz beidzas un pāriet. Ne visi no tiem izies dzīvi un veseli, bet sūdi agrāk vai vēlāk beigsies. Mēs ticam, ka arī šie sūdi reiz pāries un, kad pāries, mēs varēsim pienācīgi izdot otro albumu. Tāds ir plāns! Nekādu dīvāna koncertu!"

PND otrais studijas albums “Nenosaukts” ir ierakstīts un noris nesteidzīgs, nosvērts darbs pie tā izdošanas. Ieraksts ir veikts spēlējot vienlaicīgi, “dzīvajā”, leģendārā kluba DEPO tumšajās telpās

Pirmais studijas albums “Kas tas ir PND” izdots pirms 13 gadiem.

"Tāpēc mēs esam ar mieru pagaidīt vēl kādu laiciņu, lai būtu iespēja jauno albumu izdot un nosvinēt pienācīgi - ar jums klātienē, normālā koncī, ar alu un dejām! Bet līdz tam, gribam jums atrādīt pirmo dziesmu no gaidāmā albuma - "Tas, kas ir īsts". Dziesmas nosaukums runā pats par sevi, tā ir par to, kas katram ir īsts, patiess un neviltots. Neraudi līdz nākamai vasarai!"

Lasi vēl

Komentāri

Kad būs pirmais albūms pieejams bandkampā? Un jaunākais protams ar ;)
Albatrozs 04.02.2021. 18:04
Atkal ķipa Lomika skaņa. Vajag interesantāk saregulēt, jo šitāds jau ir dzirdēts. Paklausieties taču kaut kādu jaudīgu rietumu punk!
=>Albatrozs - ai, vecīt. to nav rakstījis lomix un tas nav miksēts austrumos. tā var gadīties, ja diendienā ēd tikai griķus.
HA HA albatrozs galigi izgāzās. :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.