JAUNĀKIE IERAKSTI

OGHRE piedāvā singlu Trauksme no maijā gaidāmā albuma

OGHRE 16.04.2020. 09:45
Pašmāju grupa “OGHRE” piedāvā klausītājiem singlu “Trauksme” no maijā gaidāmā otrā studijas albuma “Grimt”.

Albuma pirmais singls “Māli” jau iepazīstināja ar albuma konceptuālo tēmu – ūdeņradi kā vienu no dzīvību veidojošajiem ķīmiskajiem elementiem un tā dažādām izpausmes formām. Arī “Trauksme” neatkāpjas no tēmas par ūdeņiem, taču šai dziesmai, tāpat kā pārējām albumā iekļautajām, ir arī pašai savs stāsts.

““Trauksmes” vēstījums ir par bailēm tikt nesaprastam, satraukumu nezināmā priekšā un vājības brīžiem. Tā ir saruna pašam ar sevi no divām pusēm – racionālās, sevi atbalstošās, kas saprot, ka jāceļas un grūtības jāpārvar, un depresīvās, sevi kritizējošās, kas liek nolaisties rokām un padoties,” stāsta grupas pārstāvji.Albums “Grimt” gaidāms maijā un OGHRE atklāj, ka tas sastāv no septiņiem skaņdarbiem, kas kopā sastāda gandrīz 43 minūtes.

Gan pirmā, gan otrā singla vizuālā satura autors ir mākslinieks Aigars Opincāns, ar kuru grupa turpina sadarbību. “Trauksme”  klausāma grupas Bandcamp un YouTube profilos, kā arī populārākajās straumēšanas vietnēs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.