JAUNĀKIE IERAKSTI

Laime Pilnīga izdod albumu Synergy and Waterlilies

Laime Pilnīga 19.04.2018. 12:16
Rokgrupa "Laime Pilnīga" izdod savu jaunāko albumu "Synergy and Waterlilies" un aicina uz prezentācijas koncertiem.

Sākoties maija mēnesim, grupa Laime Pilnīga dosies jaunā albuma koncerttūrē Latvijā un Ārvalstīs, pašlaik grupa ir izziņojusi 8 koncertus līdz vasaras sākumam. Vairāki koncerti norisināsies Dānijas pilsētā Herningā, Pasaules čempionāta hokejā ietvaros, kur grupa atbalstīs Latvijas hokeja izlasi un tās līdzjutējus ar enerģiskiem koncertiem.

Jaunākais grupas albums „Synergy and Waterlilies” fiziskās un digitālās kopijās būs pieejamas koncertos, mūzikas veikalos, grupas Bandcamp profilā un klausāms visās populārākajās straumēšanas vietnēs sākot ar 19. aprīlī.„Synergy and Waterlilies” koncerti:
19. aprīlī K.K fon Stricka villa /Rīga
05. maijā PČ Hokejā / Herninga, Dānija
06. maijā PČ Hokejā / Herninga, Dānija
08.maijā PČ Hokejā / Herninga, Dānija
11.maijā Abgunstes muiža / Jelgavas nov.
20. maijā Cīravas kultūras dzirnavas / Aizputes nov.
24. maijā Centro Šokoladine/ Šauli, Lietuva
02. jūnijā Kaparock Festival / Kohila, Igaunija

„Laime Pilnīga” ir dibināta 2006. gadā un ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem un spilgtiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīga ritma grupa, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli. „Laime Pilnīga” izbraukājusi lielāko daļu Eiropas, priecējot rokmūzikas cienītājus.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.