JAUNĀKIE IERAKSTI

Indygo izdod albumu "Stars"

Indygo 07.07.2015. 12:49
Pašmāju rokgrupa Indygo piedāvā klausītājiem jaunāko studijas albumu "Stars"

7. jūlijā pēcpusdienā grupa Indygo publicējusi savu jaunāko astoņu dziesmu studijas albumu "Stars". Pirmo reizi grupas trīspadsmit gadu pastāvēšanas laikā visas dziesmas ir latviešu valodā.

Agrā pavasarī grupa devās uz Žocenes mežiem pie Rojas, kur tapa darba versija jaunajam albumam. Dziesma ierakstīta, miksēta “Sound Division Studios”, turpinot veiksmīgo sadarbību ar skaņu inženieri Gati Zaķi, kas izveidojusies grupas otrā studijas albuma “Decoy” ieraksta laikā. Albums pabeigts ASV studijā "New Alliance East". Īpašu skanējumu jaunajam albuma piešķir sadarbība ar slaveno pasaules ģitāru zīmolu "Fender".

Grupas sastāvā kopš tās pirmsākumiem ir Mārtiņš Vaters (balss) un Jānis Volkinšteins (ģitāra). Vēlāk grupai pievienojās arī Mārtiņš Leja (basģitāra) un Miks Riekstiņš (sitaminstrumenti).

"Stars" taustāmā formātā un interesantu prezentācijas koncerts gaidāms septembra vidū, bet tuvākie grupas koncerti gaidāmi jau šonedēļ "SummerSound" festivālā piektdien 21.45 uz Cēsu skatuves un Jomas ielas svētkos sestdien 19.30!

Lasi vēl

Komentāri

Veronika ir Madara 07.07.2015. 18:40
Tik spēcīgi. Zosāda, pārdomas , aizdomas, idejas, secinājumi un inspirācija.
Oriģinālais Melnais Elviss 07.07.2015. 20:32
Elbumu kautkur var lejuplādēt?
Izskatās, ka tajā pašā bandcamp par €5.50 vai vairāk.
Kad būs iekš Spotify vai Google Play Music? Skan ļoti labi! Šobrīd uz riņķi griežu dziesmu "Vēlos".
Sirmais gulbis 08.07.2015. 23:21
Latviski skan garšīgāk, patiesi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.