JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupas Indygo jaunais singls "Bēglis"

Indygo 11.06.2015. 09:38
Grupa "Indygo" piedāvā jaunu dziesmu "Bēglis", kas ir jau otrais singls no drīzumā gaidāmā, trešā studijas albuma "Stars". Jaunajā albumā būs astoņi skaņdarbi un pirmo reizi grupas trīspadsmit gadu pastāvēšanas laikā visas dziesmas būs latviešu valodā.

Grupas vokālists un teju visu dziesmu tekstu autors Mārtiņš Vaters: "Jaunais singls "Bēglis" ir kā tiešs atspoguļojums par bēgšanu no ikdienas vajadzībām un pienākumiem. Ir jāprot priecāties par visu, ja nesanāk – jāmācās!"

Agrā pavasarī grupa devās uz Žocenes mežiem pie Rojas, kur tapa darba versija jaunajam albumam. Dziesma ierakstīta, miksēta “Sound Division Studios”, turpinot veiksmīgo sadarbību ar skaņu inženieri Gati Zaķi, kas izveidojusies grupas otrā studijas albuma “Decoy” ieraksta laikā. Albums pabeigts ASV studijā "New Alliance East". Īpašu skanējumu jaunajam albuma piešķir sadarbība ar slaveno pasaules ģitāru zīmolu "Fender".

"Stars" tiks izdots jau septembra sākumā – sākotnēji straumēšanas portālos, pēc tam kompaktdiskā un arī īstu melomānu tik iecienītajā vinila formātā. Šovasar grupa uzstāsies Liepājas “Summer Sound” festivālā, Limbažu pilsētas svētkos, kā arī citos brīvdabas pasākumos.

Grupas sastāvā kopš tās pirmsākumiem ir Mārtiņš Vaters (balss) un Jānis Volkinšteins (ģitāra). Vēlāk grupai pievienojās arī Mārtiņš Leja (basģitāra) un Miks Riekstiņš (sitaminstrumenti).

Lasi vēl

Komentāri

Pēc pirmās skaņas likās ka Žigats dzied.
fui
Normāla štelle.
Vīri aug uz augšu un priekšu/\
Tā jau man likās - Žocenes mežu skanējumu un vēstījumu ar citu nesajaukt.
Kkāda h***a
Ir labi. Nevajag pārspīlēt. Pavadījums pantos atgādina Foo Fighters - Rope.
Indygo, šķiet, pasvāvēs vienmēr, kamēr mainīsies.
un tā ir PROG METAL esence! Mainība. Eksperimenti. Mūzika.
domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka indygo daudziem šķita, kā Latvijas tool, bet indygo ar to nesākās, indygo nāk no sen senas grunge skatuves. Nekad nav baidījušies darīt vienkārši to, kas viņiem patīk un pajāt, ko par to kāds domās. Vai ir vēl kāda grupa mūsu skatuvē, kura tiešām nebaidās pagriezt savu skanējumu par 180° un darīt to IZCILI? (noklausies šo dziesmu vēlreiz, nebija tas ko gaidīji?Nekas, bet Volkijs ir savā godā...,....., bet noklausies vēlreiz un pasaki tiešām no sirds, ka šī dziesma ir sūds? Ja, jā, tad varbūt vajag pārslēgt atpakaļ kādu saiti un turpināt klausīties one direction, jo acīmredzot te kādam ir visai maza nojēga par to kas tad ir alternative)
Indygo ir VIENĪGĀ īstā LV prog metal grupa. Un laiks ir labākais viņu sabiedrotais. Mums blices dzimst un mirst ik pēc diviem trim gadiem. Indygo savukārt.....man šobrīd ir teju 30,kad pirmoreiz dzirdēju indygo man bija 16. Ir kādam kas piebilstams? Pat pasaules līmeņa "stāri" bieži vien neturas tik ilgi kopā kā šitie divi. ;)
Ir labs. Visu cieņu Jums, Indygo, kā vienmēr kvalitāte un inovācija.
To visu pasakot ir viens BET! Kas tad īsti ir šī dziesma? Vai tas ir viss manis augšāk minētais, vai varbūt šis ir meģinājums iekļūt meinstrīmā?
Jo visa progresija ko es šajā dziesmā redzu, visa inovācija ir kļuvusi kaut kur dzirdēta, kaut kas šķiet ir tā kā mazliet tādam kā radio formātam draudzīgāks kļuvis.Varbūt tā nav, cilvēki spēlē to ko viņi grib. un ar indygo es tiešām ceru, ka jūs paliksiet true Latvijas progmetālisti. un, ka albūmā arī bus kas tāds kur pačku pakratīt. ;)
omg garš komentārs sanāca :D bet no sirds
IndyGo ar grupu Tool nav NEMAZĀKĀ sakara.... Indygo knapi iziet ārā no standarta 4/4 un ik pa laikam mēdz uzspēlēt iekš 5/4.....
Noklausies the middleman un pasaki, ka neizklausās pēc tool tik daudzi rifi.
paklausies them crooked vultures un pasaki, ka izklausās pēc tool. tik daudz rifi
skatos, ka diskusija ir izvērtusies par vienu teikumu, kurš pat ir izrauts no konteksta.....
neziniitis 27.06.2015. 14:41
a kas ir ja man šī dziesma tiešām liekas sūds un es neklausos one direction?

indygo ar pedējo albumu ne visai sanāca aizķerties radio apritē, tad izdomāja "nu pamēģināsim šitā" :D
Ir jau jauki viss padarīts, noslīpēts. Bet, otrreiz klausīties grūti saņemties.
Respekts džekiem. Nav jau, kur īsti piesieties, bet mūsdienās ir savairojušās tās grupas, kurām svarīģākā lieta ir kvalitātīvs ieraksts, noslīpētas partijas līdz vēmienam. Kur ir palicis protests? nav idejas.. nav tai muzikai pamati uz kaa staavet. ir tikai skaista čaula ar glazūru.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.