JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa „Kapakmens” izdod savu otro albumu „Anarhija”

Kapakmens 07.07.2015. 12:00
Vasaras pašā viducī dienas gaismu beidzot ierauga grupas „Kapakmens” jau otrais pašdarbības ceļā lolotais albums ar nosaukumu „Anarhija”.

Albums „Anarhija” ietver kopumā 14 kompozīcijas, kas pārklāj plašu diskriminatīvās telpas spektru – sākot ar reliģijas, valsts un cilvēku savstarpējo attiecību kritiku līdz dzīvnieku tiesību idejām. Atšķirībā no 2013. gadā izdotā albuma „Anti-Pozitīvs”, šajā dziesmu krājumā ir ietverta daudz skarbāka sociāli politiska kritika ikdienas dzīves norisēm gan cilvēciskā, gan valstiskā līmenī. Albuma vāka attēls ir ilustratīvs vēstījums, kā pastāvīgi noverotā publiskā telpā ir iespējams sargāt savu identitāti, ja cilvēks izvēlas dzīvot ārpus neētisku likumu un noteikumu robežām, lai izvairītos no sistēmas asinskārām atriebības sekām. Neskatoties uz skaudrajām dzejas rindām, albuma galvenā ideja ir tiekšanās pēc vispārējas vienlīdzības, taisnīguma un miera, tāpēc albuma nosaukums loģisks – „Anarhija”.

Ieraksts tiek izdots ļoti ierobežotā daudzumā, sadarbībā ar „P3lican Partisans” kolektīvu. Šis izdevums ir īpašs ar to, ka tas ietver ne tikai kompaktdisku un dziesmu vārdus, bet arī bieži tik iztrūkstošo lietu – bukletu ar skaidrojumiem par dziesmās pausto. Turklāt, pirmajiem 50 albuma īpašniekiem dāvanā būs speciālā izlaiduma uzšuves.

Albums oficiāli tiks izdots 10. jūlijā ar prezentācijas koncertu festivālā „Rupjmaize”.

Dziesmas ierakstītas 2014./2015. gadu mijā Valmierā „Hodila” studijā.

"Kapakmens" ir punk/metal grupa, kas dibināta 2013. gada martā Rīgā.

Seko grupai Facebook: www.facebook.com/kapakmens

Lasi vēl

Komentāri

Sirmais gulbis 08.07.2015. 23:27
Laikam vienīgā ideoloģiski aktīvā grupa LV, kas ir kainda cool. Bet nu hc pa ļubasu tur nesanāk, Metāls it is!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.