JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Harta iepazīstina ar debijas singlu "Sky Is the Limit"

HARTA 10.03.2015. 09:55
Alternatīvā metāla apvienība Harta prezentē savu debijas singlu un videoklipu "Sky Is the Limit".

No šodienas grupa “Harta” savā bandcamp profilā piedāvā noklausīties debijas singlu . Dziesmu ierakstīta Kārļa Šteinmaņa studijā, viņam veicot arī dziesmas miksēšanu un masterēšanu.

Neraugoties uz to, ka ne visiem "Harta" dalībniekiem šis pieteikums ir jauns muzikālo gaitu sākums, grupa klausītājiem piedāvā pavisam svaigu materiālu, kāds nav ticis izpildīts vēl nevienā no dalībnieku sastāviem. Jauna projekta uzsākšana dalībniekiem deva iespēju radīt jaunu muzikālo atmosfēru, kas ļāvis virzīties uz priekšu, attīstīties un mainīties.

"Harta" sastāvā spēlē klausītājiem jau iepriekš pazīstamās grupas "Burned In Blizzard" dalībnieki Kārlis Kalvišs (vokāls), Toms Krēsliņš (ģitāra), Rolands Ignatjevs (bass) un Roberts Cešeiko (bungas), un sastāvam pievienojies otrs ģitārists Kārlis Kempels (ex. "Zoltan", "Morālā Ateja"). Ierakstā izmantotas "Schecter" ģitāras un "BRO Creation" bungas.

Grupas pirmā uzstāšanās gaidāma rokfestivāla "Klang!" ietvaros, kas notiks 24. un 25. jūlijā, Klaņģu kalnā, Ķekavā. Bet līdz tam no grupas "Harta" sagaidāma vēl viena singla prezentācija.

"Harta" aktivitātēm var sekot grupas Facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Izklausās klišejiski pēc velna...
Black tooth grin 10.03.2015. 11:10
Labs! čaļi labi pastrādājuši.
Malači!
Lietotajs 10.03.2015. 14:27
Ir labi (rock)
Jautājums 10.03.2015. 15:43
Lai izdodas! Skanīgs pieteikums.
sirmais gulbis 10.03.2015. 17:43
Čalim ir foršs tīrais vokāls,atmestu to klišejisko krabistu brēkšanu, sanāktu labs vietējais Rise Against
Skaisti,kvalitatīvi. Bet,nu Pērkons jums palīgos-kurš askalexandra klons jūs esat, 2015ais? Vata'f veči ar jau pieredzi nevarētu sakompilēt ko savdabīgāku..
Man atkal ne visai tīk tas dziedošais. brēkšana itkā jau arī vairs modē, bet ja būtu tikai tā, tad skanētu labāk. cik latvieši - tik viedokļi.
laba dziesma, kopā ar video burvīgi ^^ respekts, ka pašu spēkiem tādu spējat salīmēt!
Kaut kā šāda mūzika vairs nav bieža manā listē, bet šo kaut kā noskatījos un noklausījos no sākuma līdz beigām. Ir forši!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.