JAUNĀKIE IERAKSTI

Gaidītākie mēneša albumi: novembris

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 06.11.2013. 10:33
Tuvojoties gada izskaņai, kā ierasts, mūzikas industrija dodas ziemas guļā, taču arī novembrī ir sagaidāmi vairāki ievērības cienīgi albumi.

Pēc sešu gadu pārtraukuma un albuma Career Suicide ierakstu izdos melodiskā hardcore apvienība The Wilhelm Scream. Ar jaunumiem atgriezīsies arī leģendārie Black Flag, bet Five Finger Death Punch izdos The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell otro daļu. Tāpat albumi sagaidāms arī no ska pankiem Less Than Jake, (the) Melvins un Deftones vokālista Čīno Moreno elektroniskā roka blakusprojekta Crosses (†††).

Īpašu notikumu metāla mīļotājiem sagādājusi grupa Lamb Of God, remāsterējot un pārmiksējot 2003. gada As The Palaces Burn, iekļaut tajā arī vēl nedzirdētus demo ierakstus. Jauns albums sagaidāms arī no death metal veterāniem Deicide, kā arī noslēpumainajiem Ghost, kas izdos Deiva Grola producēto EP If You Have Ghost.

Debijas albumu izdos jaunā britu metāla apvienība Malevolance (nejaukt ar portugāļu death metal grupu ar tādu pašu nosaukumu). Savu skanējumu Malevolance raksturo kā Pantera dienvidniecisko, grūvīgo ģitāras riffu, Lamb of God stingrās dziesmu struktūras, Hatebreed spēcīgo „chug’u”   un Dying Fetus tempa izmaiņu un „bītdownu” sajaukumu. Albums gaidāms 11. novembrī un to jau ir iespējams pilnā garumā noklausīties portālā Rocksound

05.11 A Wilhelm Scream – Partycrasher
05.11 Black Flag – What the...
05.11 (the) Melvins – Tres Cabrones
05.11 Iron Chic – The Constant One
05.11 Punk Goes Christmas
11.11 Malevolence – Reign of Suffering
11.11 Caspian – Hymn for the Greatest Generation
11.11 Living Sacrifice – Ghost Thief
12.11 Less Than Jake – See The Light
12.11 Lamb Of God - As The Palaces Burn (Tenth Anniversary)
19.11 Ghost – If You Have Ghost EP
19.11 Five Finger Death Punch - The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell Vol. 2
19.11 Polar Bear Club – Death Chorus
25.11 Deicide – In the Minds of Evil
26.11 Crosses (†††) - Crosses †††   

Aicinām komentāros dalīties ar saviem favorītiem un, iespējams, sarakstā nepieminētajiem albumiem

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.