JAUNĀKIE IERAKSTI

Catalepsia izdod debijas albumu "World of Cliché”

Catalepsia 24.08.2015. 10:30
Pašmāju drūmi melodiskās mūzikas grupa Catalepsia izdod savu pirmo pilnmetrāžas albumu “World of Cliché”.

Albums sastāv no 10 kompozīcijām, no kurām divas ir latviešu valodā, viena instrumentāla un pārējās nes vēstījumu angļu valodā. Albuma atmosfēra sevī apvieno smagas un spēcīgas emocijas, melodijas no dvēseles dzīlēm un bezgalīgo cīņu ar lietām, kas neizbēgami atkārtojas.
Ieraksts tapis sadarbībā ar vietējo ierakstu kompāniju “Nezvers Studio” un Agni Aldiņu, kur tas tika gan miksēts, gan producēts. Darbs pie albuma ilga no 2014. gada jūlija līdz 2015. gada tā paša mēneša beigām. Par albuma izskatu rūpējās dizainere Inga Lavrena un vāka modele Irbe Madara Kūlaine. Ieraksts jau ticis pozitīvi novērtēts gan starp vietējiem, gan pasaules metālmūzikas cienītājiem.

Albums ir noklausāms un lejupielādējams grupas bandcamp.com lapā, savukārt tā fizisko kopiju pašlaik var iegūt sazinoties ar grupu vai apmeklējot koncertus. Pašlaik tas tiek gatavots arī pieejai citos interneta resursos. Diska prezentācija notiks 18. septembrī klubā “Music Factory A Nice Place” ar vakara galveno viesu grupas Oceanpath atbalstu, kā arī ieeja būs bez maksas.

Jaunumiem seko Catalepsia facebook profilā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.