JAUNĀKIE IERAKSTI

Ar dziesmu Jauna trauma atgriežas Trauma moralis

Trauma Moralis 30.05.2016. 13:40
Pieredzējusī pašmāju grindcore grupa "Trauma Moralis" piedāvā klausītājiem dziesmu "Jauna Trauma".
Grindcore apvienība Trauma moralis šogad svin 10 gadu jubileju. Šajā laikā notikušas pārmaiņas dalībnieku rindā, no trīs mūziķu sastāva kļūstot par duetu. Apceļota teju visa Eiropa, Meksika un Baltkrievija, un tagad var sākties jauns aplis - Jauna trauma!

"Šī dziesma ir par cilvēka mizerablo likteni, kas ir īsa (1,35 min), bet traģikomiska stāsta vērts. Paššaustīšanās par nerealizētajiem sapņiem, sagruvušās ilūzijas. Katra diena ir kā jauna morālā trauma. To pastiprina arī sabiedrībā augošās bailes no jauna pasaules kara, bezdarba, impotences un matu izkrišanas, varikozo vēnu izspiešanās, mazbērnu riebuma un dzimtas izšķīšanas emigrācijas katlā. Jauna diena - jauna trauma. Esam nenovēršami nolemti iznīcībai, tāpēc jābauda dzīve. Nekavējoties!"Grupa stāsta, ka dziesma  ieturēta labākajās grindcore klišeju manierēs. Ātri un bez žēlastības. Dziesmas ieraksts un montāža "No Time for Lube" studijā aizņēma aptuveni 20 minūtes, klips uzfilmēts tajā pašā vakarā ar mobilo telefonu. Ievadā izmantots fragments no Ķēņinienes sarunas ar policistu, kas, nenoliedzami, kalpo par iedvesmas avotu un pamudinājumu jaunai daiļradei.

Duets gatavs pieņemt uzaicinājumus koncertiem, tie tiks rūpīgi izvēlēti, ar labākajiem kandidātiem notiks sazināšanās abpusēji diskrētā veidā.
 

Lasi vēl

Komentāri

grind4life 30.05.2016. 22:26
Griezieties atpakaļ un ejiet dirst!
Klips gandrīz kā Fact, tikai klozetpodu trūkst
Neesmu stila cienītājs, bet patika gan dziesma, gan klips. Forši!
grind4death 04.07.2016. 16:38
KAd vares redzēt dzivaja?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.