ALBUMU APSKATI

With Honor - Heart means everything

Validolviedais Viesturs 01.08.2012. 01:58
Tā jau saka, ka jāatzīst savas kļūdas. Tad nu lūk, teikšu godīgi: parasti nēesmu pievērsis songu textiem tik īpaši pastiprinātu uzmanību kā pašam muzonam. Jā, tas ir debīli. Gluži kā paceļot veicī saldo bruneti, man būtu 1aldzīgi, ka viņu sauc tik pavedinoši...

Tā jau saka, ka jāatzīst savas kļūdas. Tad nu lūk, teikšu godīgi: parasti nēesmu pievērsis songu textiem tik īpaši pastiprinātu uzmanību kā pašam muzonam. Jā, tas ir debīli. Gluži kā paceļot veicī saldo bruneti, man būtu 1aldzīgi, ka viņu sauc tik pavedinoši un kas vispār uz preces raxtīc, bet galvenais garša :). Nē nu ok. Ja kādas grupas texti man īpaši piedur, tad tie ir With honor.. Šī jaunā cd nosaukums arīdzan ir varen trāpīgs, jo tā čista ir, ka sirds nozīmē absolūti visu. Gan lai cirkulētos asinis, gan saskarsmē ar pārējiem īpatņiem no cilvēku sugas. Sirds kā mēraukla, kā makšķeraukla, kā Dzinulis. Šis pilnais debijas albūms gan krasi neatšķiras no viņu 1.ā veikuma pērn, self-titled EP. Stils joprojām tas pats ieturētais - enerģisks, riktīgi jestrs un ātrs hardcore, kas atkal liek sajūsmā paust: Put your hands in da air, zis drammer iz e *** mašīn! Patiesi - fast unity hardcore ar rozīnīti! Lai gan With honor dēļ kopīgajiem iebļāvieniem ar spēcīgajiem tekstiem tiek pielīdzināti tiem pašiem masu mīlētajiem Stretch Armstrong un dēļ giču breikdauniem un pārsātinātās intensitātes - Bane (ne pa velti uz vāciņa 1am WH memberim ir šīs grupas krekliņš!), tomēr es atļautos šīs grupas visu dzirdamo skaņu kopumu nodēvet 1ā vardā : unique... Melodiskie choruses atzīmēti un izcelti ar spec lieliem burtiem! Varīts topinambūrs par to! Būtībā veči pauž savu spēcīgo morālo pārliecību, saistot to ar hardcore kultūru, unity fišku. (Kāc teiks, ko tu te spregā, sīkaļa - tev netīra pakaļa - kaimiņdārzā iebraucis. Nu bet tā man liekas!). Dziesma "Rethink, return", teksts no "More than heroes" : "If they want a war, they"ll get a war", un jautājums ( ar kuru sākas pirmspēdējā dziesma) : " Are you happy with the way you're living?", kā arī :"There will come a day, when answer will be OK" - tie ir tikai daži Labie, man tuvie WH tekstu izvilkumi, lai parādītu, kur tas suns aprakts. Karoče viens ir par tekstiem, varen spēcīgi. Bet otrs intresantais fakc ir tāc, ka With Honor radās, izjūkot grupai Hamartia, pietam WH spēlē dalībnieks no In pieces un ģitārists no manas mīļās grupas Life in your way! Bez maz vai nolasījusies kruta brandža, par ko šaubu nav ne sekundi. 8.ais trex "Stolen glances" liek atslābt un apmierinātībā čāpstināt mutes aparātu.. Mana mīla pret With honor sākās ar viņu pirmo ierakstu, un noteikti labākā WH dziesma ir tieši šai albūmā (nevis jaunajā, kā varētu likties), kura saucas "Bridges and gaps".Vot dēļ tās es būtu gatavs uz anti-morālu striptīzu tuvu draugu lokā. Tādēļ loloju cerību, ka "Heart means everything" ietvers sevī kreica dāmu, bet ir ok arī ar kāravnieci.. Kopumā vērtējot, WH muzons nav necik smags, tāds skrienošs, bet mani uzrunā uz tu! Pieņemu, ka klausoties With Honor pirmās reizes nepatiks, ja vien tas stils jau nepatīk. Jāiebrauc. Gluži kā tev sākumā negaršo lasis, kaut zini, ka tā skaitās delikatese, a vēlāk iegaršojas reāli. Vari arī neēst. Izvēle ir vienmēr, ja vien neguli jau zārkā. Es jau esmu sajūsmā par šitiem rakariem.

**** ar pusi par šo albūmu. Par pašu grupu gan 5 as!

Izdošanas datums: 13.01.2004.

Izdevējs: Stillborn Records

Tracklist

 1. Intro
 2. Rethink, Return
 3. Third Generation
 4. More Than Heroes
 5. All Hope Aside
 6. With The Wind
 7. Milwaukee
 8. Stolen Glances (instrumental)
 9. Perfect Stance
 10. Textbook Case
 11. When Will We Learn

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.