ALBUMU APSKATI

Various Artists - Rock Against Bush, vol.1

Jānis X 01.08.2012. 01:38
Jā, es esmu sasodīti slinks. Šī kompilācija pie manis atceļoja jau pirms pāris mēnešiem, bet tiko šodien izlēmu kaut ko uzraxtīt. Tātad šī izdevuma mērķis ir pierādīt to, ka Džordžs W. Bush ir pilnīgs pimpis, kuram nevajadzētu atrasties prezidenta krēslā....

Jā, es esmu sasodīti slinks. Šī kompilācija pie manis atceļoja jau pirms pāris mēnešiem, bet tiko šodien izlēmu kaut ko uzraxtīt. Tātad šī izdevuma mērķis ir pierādīt to, ka Džordžs W. Bush ir pilnīgs pimpis, kuram nevajadzētu atrasties prezidenta krēslā. Un ziniet ko? Viņiem šajā diskā to ir pamatīgi pamatojuši!

Sākot jau ar Fat Mike ievadu jeb izdevēja sleju tiek sniegti fakti, kas norāda uz Buša un viņa administrācijas kļūdām.

Patiesībā diska bukletiņš ir piebāzts ar visādu info, tekstiem, un pat grupu bildītēm palikusi vieta. Šiet ir 40 iemesli ienīst Bušu Junioru.

Vēl ir arī DVD disks, bet manā ciltī diemžēl šādu tehniku nepazīst. Gaidīšu labākus laikus, kad noskatīties. Varbūt kādam ir DVD un kāds grib mani uzaicienāt pie sevis paskatīties? :)

Labi, par muzikālo daļu. Godīgi sakot, mani pārsteidza tas, ka piedalījušās tik daudzas it kā komerciāli popsīgas punk apvienības, piemēram, Sumi, Alkalaini, Offspringi, Getapkidi un citi. Pie velna, šeit ir arī MINISTRY! (spēcīgākais diska gabals;) Bet bukletā ir arī teksts (ar lieliem burtiem), ka šoreiz nav runa, kurš ir un kurš nav sellouts, un kurš ir lielāks panks, bet gan par vienošanos kopīgam mērķim. "let's be punk rock and change the government!". Nu un muzikāli šeit klausāma plašas amplitūdas punkmūzika - sākot no kārtīga ātra panka līdz pat kaut kādiem emo-country hibrīdiem. Un kopā ir OK (es neklausos punkroku ikdienā, bet šito pa laikam uzlieku)!

Vēl kas: tās dziesmas, kas atzīmētas ar *, ir iepriekš neizdodas, tā kā visi varen pacentušies kaut ko sagudrot. Par tekstiem nespriedīšu - daudzi tādi nedaudz propogandiski, bet nu, protams, atbilstoši kompilācijai. Daudzas fiškas gan es neiebraucu - pārāk daudz Amerikas politikas, kuru es nepārzinu. Bet nu "they got a point"..

Tātad kopumā noderīgs cd tiem, kam ļoti patīk viss, kas notiek mūsdienu punkrokā, politiskas idejas, DVD, videoklipi, tracinoši fakti utt.

Resnais Mikus ievadā uzrakstījis: "Listen, watch, enjoy and get fucking angy." Un pēc tam seko evanģelizācija...

Vēl atliek piebilst par maniem cd favorītiem. Tā ir RX Bandits dziesma (spēks!), protams, arī Jello Biafra, Against Me!, Anti-Flag. Arī Ataris dziesma ir vēsīga (t.i. kūlīga) - pilnīgi sūdīgā kvalitātē (ierakstīt noteikti kādā sūda garāžā (vai superdārgā studijā)), bet skaisti. Nu labi atzīšos, arī New Found Glory dziesma man nedaudz patīk.. he he. Uuuuuun, nobeigumā ultramaniakālibezgalīgi skaista dziesma no Less Than Jake (akustiski..!).

Labs disks un, ja jau resnie paši saka, ka nozīmīgākais albums FatWreck vēsturē, tad vēl jo vairāk vērts iečekot!!!

P.S. Šito raxtu vēlāk: noskatījos DVD daļu, smuki klipiņi (nu tādi stilīgie anarho:), un baigi labās 30minūšu reklāmas - it sevišķi tā par to, kā būtu, ja vecāki rīkotos kā Bush. un vēl ir pagaras dokumentālās filmas, kuras gan nepaguvu iečekot pilnībā: bet bija interesantas. Vēl kruts materiāls, kur izgrieztas visas tās reizes, kad medijos kāds no Buša komandas pārliecināti paziņo, ka Irākā noteikti ir ieroči.. Un beigās, pēc uzvaras pār Huseiniešiem, pasaka, ka īsti nesaprot, par ko ir runa...

P.P.S. Tikko ieraudzīju, ka augustā iznāks otrā kompilācija - laikam tieši pirms vēlēšanām..

Izdošanas datums: 19.04.2004.

Izdevējs: Fat Wreck Chords

Tracklist

 1. None More Black - Nothing to Do When You're Locked in a Vacancy *
 2. Sum 41 - Moron *
 3. Alkaline Trio - Warbrain *
 4. Epoxies - Need More Time
 5. Anti-Flag - The School of Assasins *
 6. Against Me! - Sink, Florida, Sink (Electric) *
 7. The Offspring - Baghdad *
 8. The Get Up Kids - Lion and the Lamb *
 9. Rise Against - Give It All *
 10. Ministry - No W *
 11. Descendents - Sad State of Affairs *
 12. Authority Zero - Revolution
 13. The Soviettes - iParanoia! Cha-Cha-Cha *
 14. Jello Biafra with D.O.A. - That's Progress
 15. RX Bandits - Overcome (The Recapitulation)
 16. Strung Out - No Voice of Mine *
 17. Strike Anywhere - To the World
 18. The Ataris - Heaven Is Falling *
 19. Pennywise - God Save the USA
 20. Denali - Normal Days
 21. The World/Inferno Friendship Society - The Expatriate Act *
 22. New Found Glory - No News Is Good News *
 23. The Frisk - Basket of Snakes *
 24. NOFX - Jaw, Knee, Music *
 25. Social Distortion - It's the Law
 26. Less Than Jake featuring Billy Bragg - The Brightest Bulb Has Burned Out *
 27. + DVD ar 3 pretbuša videofilmām, dažām pretbuša reklāmām un pāris videoklipiem (Anti-Flag, Bad Religion, Strike Anywhere, NOFX)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.