ALBUMU APSKATI

Valina - Vagabond

Jānis X 01.08.2012. 00:53
10 experimentālas, nedaudz spocīgas un šizofrēniskas post-core-whatever-what-the-fuck-rock (šis nav manis izdomāts termins) dziesmas (skaņdarbi) veido vienu šo dīvaino albūmu, kurā tā īsti iebraukt es nespēju vēl šobrīd, jo dziesmas ir diezgan sarižģītas, brīžiem...

10 experimentālas, nedaudz spocīgas un šizofrēniskas post-core-whatever-what-the-fuck-rock (šis nav manis izdomāts termins) dziesmas (skaņdarbi) veido vienu šo dīvaino albūmu, kurā tā īsti iebraukt es nespēju vēl šobrīd, jo dziesmas ir diezgan sarižģītas, brīžiem ar negaidītiem elementiem, dīvainām skaņām un pēkšņiem pavērsieniem (tempa maiņa vai virziena maiņa, kad gribas uzdot jautājumu, kurā brīdī sākās nākamā dziesma..). Salīdzināt ar kaut ko man ir grūti, vienīgais, kas nāk prātā, ir nesenais Magyar Posse konerts, lai gan Valina nav ne miņas no jebkādiem elektroniksiem elementiem. Dziesmām nav standartuzbūves, un, lai arī grupā ir tikai 3 puiši, brīžiem instrumentu saspēle veido neaptveramu mūziku, ko patiesībā nav iespējams tā precīzi apraktīt un varbūt pat nosaukt par tādu mūziku, kādu esam pieraduši dzirdēt pa radio. Uz beigām gan vokāls sāk likties pārāk vienveidīgs, bet dažās dziesmās tas ļoti labi iederas. Teksti ir gļukaini, brīžiem galīgi nesaprotami, un es tā arī īsti nesapratu, vai tiem ir kāds skaidrojums.. Hmm. Liekas, ka instrumenti šeit vienkārši parāda visu to, ko citas grupas nemēdz izmantot, radot kaut ko galīgi neaprakstāmu. Ja esi tādas pilnīgi nedefinējamas mūzikas cienītājs, šis varētu kļūt par tavu saldoēdienu. Valina, starp citu, nāk no Austrijas, Lincas (tāpat kā SOS)... Vērtējums: 4,5 (Conspiracy Records - PO Box 269 - 2000 Antwerp 1 - Belgium / chaos@conspiracyrecords.com)

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: Conspiracy Records

Tracklist

  1. Comes The Horsehead Thinker
  2. Dance Your Job
  3. Ship To Escape
  4. The Akrobat 36
  5. St. Petersburg Me Cannibal
  6. Last
  7. Air Edna
  8. Yo Yo Yo & So Many Cowboys
  9. Far South And Your Breasts
  10. Director's Clowns

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.