ALBUMU APSKATI

U.S. Bombs - Covert Action

Jānis X 01.08.2012. 00:57
Tā kā neesmu īpašs šādas mūzikas fans, daudz ko teikt man nav: šis albūms noteikti ies pie sirds visiem Latvijas pankiem, kam uz ādas jakām rakstīts Sex Pistols, Exploited un tādā garā un saceltas kārtīgas grebenes. Šis tad nu arī ir laikam tāds tipisks, diezgan...

Tā kā neesmu īpašs šādas mūzikas fans, daudz ko teikt man nav: šis albūms noteikti ies pie sirds visiem Latvijas pankiem, kam uz ādas jakām rakstīts Sex Pistols, Exploited un tādā garā un saceltas kārtīgas grebenes. Šis tad nu arī ir laikam tāds tipisks, diezgan labi nospēlēts, politizēts oldskūlais punkroks - ne pārāk ātri ritmi, mazliet atskaņojušās ģitāras, laikam jau attiecīgi teksti, ģitāras soliņi, nodzerta balss un viss pārējais.. Interesanti, ka albūma ieskanas arī regeja noskaņas (dziesmā The Gow), un jāsaka, ka skan diezgan normāli - arī citās dziesmās ieskanās tādi ska/reggae elementi - atsvaidzinoši. Vispār dažas dziesmas pat gandrīz atgādina kaut kādus lauku muzikantus vai Apvedceļu (ja neskaita savdabīgo vokālo, kas šo asociācija iznīcina vienā mirklī, tomēr viena instrumentālā dziesma kādā zaļumballē iederētos labi) - tādi country soliņi un pusātrie ritmiņi - nu tas laikam ir tas, ka man visvairāk nepatīk. Tad vēl te dzirdamas funk ģitāriņas, protams, mūžīgie backvokālu kori (kas patiesībā labi iederas), protams, arī tādi pancīgie rifi un visai nekaunīga, izsmejoša attieksme, protams, "unikālie" teksti, piemēram, dziesami American Made - "Fuck you / pissed off american / macho the man / king of the pit / fighting cocks / circle pit" - un viss!

Nu kopumā jāsaka, ka albūms visā visumā ir diezgan labs, un es tomēr īsti objektīvi nespēju novērtēt - to noteikti labāk spēs "īstie panki"..

Vērtējums: 3.5 (Hellcat Records, PO Box 10574, 1001 EN Amsterdam, The Netherlands)

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: Hellcat Records

Tracklist

 1. Roll Around
 2. Shot Down
 3. Youth Goes
 4. Croatia Breaks
 5. Framed
 6. The Gow
 7. Art Kills
 8. Lab Rats
 9. Majestic Twelve
 10. In & Out
 11. Faith of Marie
 12. American Made
 13. (+ video: Roll Around)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.