ALBUMU APSKATI

Toothsome Twang - 182 Clowns In Love

hive 01.08.2012. 01:09
Ar grupas Toothsome Twang mūziku pirmo reiz saskāros apmēram pagājušogad ap šo laiku un līdz pat šim brīdim uzskatu to par savu mīļāko latviešu grupu, jo tā spēlē man tuvā stilā - ātru & melodisku pankroku. Toothsome Twang gaitām sekoju līdzi diezgan daudz un...

Ar grupas Toothsome Twang mūziku pirmo reiz saskāros apmēram pagājušogad ap šo laiku un līdz pat šim brīdim uzskatu to par savu mīļāko latviešu grupu, jo tā spēlē man tuvā stilā - ātru & melodisku pankroku. Toothsome Twang gaitām sekoju līdzi diezgan daudz un varu teikt, ka šis CD tika plānots jau sen un tajā ir ieguldīts liels darbs & par to, kā Viesiic mēdz teikt - RESPECT!

2003. gada 4. oktobrī notikās grupas pirmā un cerams, ka ne pēdējā albūma prezentācija, kur es pacēlu (iepirku) šo cd. Albumā ir iekļautas 14 dziesmas, pie kurām grupa pēdējo divu gadu laikā ir cītīgi strādājusi un galu galā ierakstījuši tās sadarbībā ar “oi ierakstiem”. Diskā ir iekļautas gan dziesmas, kas tika jau iepriekš rakstītas demo versijās, ka piemēram Don’t B Sad, Ice Hockey Song, Straight Edge un Never Fall, taču tās visas ir no jauna pārrakstītas, un pilnīgi katra no tām ir citādākā izpildījumā, nekā tās ir demo versijās rakstītajos skaņdarbos saklausāmas. Atklāti sakot, man personīgi, piemēram, dziesmas Ice Hockey Song skanējums labāk patika tāds, kāds tas bija demo ierakstā. Toties dziesmā Straight Edge izmantotais efekts - koris, padara dziesmu pilnīgāku un interesantāku un pirmo reizi dzirdot tāds kā pārsteigums sanāca. Parasti klausoties šo ierakstu nevaru vien sagaidīt, kad sāksies jautrā dziesma PIE, kura koncertos ir izveidojusies par tādu kā hītu & nav jau brīnums, jo kā gan var nedziedāt & negriezt danci līdzi šitik jestrai dziesmai. Iesaku uzgriezt danci netikai koncertos, bet arī autobusos, vilcienos, LIELVEIKALOS ar apkopēju padusē & citur visur:)

Muzikālā & kvalitātes ziņā, manuprāt, viss ir baigajā kedā. Oi "oi ierakstiem!":)

Toothsome Twang vienmēr ir eksperimentējuši & meklējusi jaunu un interesantu skanējumu. Visvairāk iefanoju par to, ka arī šajā albūmā jaunās dziesmas ir radušās ar ar visādiem efektiem klāt. Tas nozīmē, ka grupa ir muzikāli progresējusi. Katrā dziesmā ir sava fish ka. Piemēram, dziesmā "Clowns Theme" ir ar nelielu SKA pieskaņu & Story of John Wain ar hc pieskaņu.

Kāpēc tāds nosaukums “182 Clowns In Love”? Kā viņi paši stasta: "182 ir brīvi izvēlēts skaitlis, kas jaunās paaudzes pankiem ir dikti nozīmīgs sakarā ar grupu Blink 182, un tas šai panku sabiedrībai ir līdzīgs kā piemēram ebrejiem 7. Klauni. Grupas dalībnieki bieži ir manījuši apvainojumus, ka šie jau nav mūziķi, bet kaut kādi klauni ar visām savām izdarībām. Nu, lai jau tā būtu. Un iemīlējušies. Protams, ka iemīlējušies. Diska beigās, tie, kas nopirks disku, to varēs noklausīties, ir skaidrā angļu valodā pateikts, kas ir tas, kur šie trīs mūziķi ir iemīlējušies, kas ir šīs personas, kam šī mīlestība ir veltīta."

Vēl jāpiebilst, ka arī noformējums man liekas dikti simpātisks neskatoties uz to, ka tas nav iekš plastmasas vāciņa.

Izdošanas datums: 04.10.2003.

Izdevējs: Oi! ieraksti

Tracklist

 1. Falling
 2. Not The Same
 3. Don't B Sad
 4. Playing With Fire
 5. Clowns Teem
 6. Story Of John Wain
 7. Pie
 8. Ice Hockey Song
 9. 1st Love Loser
 10. Quite Enough
 11. Never Fall
 12. Straight Edge!
 13. My New School Life
 14. Jesus

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.