ALBUMU APSKATI

ToDieFor - Virus Infection Control

Jānis X 01.08.2012. 00:18
Ārprāc! Šita's ir riktīgs ārprāc no Itālijas. Grūti apraxtīt visu, no kā sastāv šīs 8[7] dziesmas; te ir gan smags metalcore, gan ātrs hc, gan rock'n'roll hc, gan mierīgas emocionāli sarkastiskas daļas, gan arī oldskoolajam hc raxturīgie backvokāli [tādi kā korīši]!!...

Ārprāc! Šita's ir riktīgs ārprāc no Itālijas. Grūti apraxtīt visu, no kā sastāv šīs 8[7] dziesmas; te ir gan smags metalcore, gan ātrs hc, gan rock'n'roll hc, gan mierīgas emocionāli sarkastiskas daļas, gan arī oldskoolajam hc raxturīgie backvokāli [tādi kā korīši]!! Precīzs haoss. Izmisīgs & nikns vokāls [dažbrīd atgādina converge un bram.bora.k].. Diezgan emocionāli [un, manuprāt, interesanti] texti laikam par mūsdienu patērētājsabiedrību [lasīju pavirši].. Nu kopumā ļoti daudzveidīgi, kvalitatīvi, izjusti, aizraujoši.. Labi, ka neapnīk, jo dziesmas ir pilnas ar sazin ko.. Un mirklī, kad liekas, ka viss ir beidzies, ToDieFor atkal pārsteidz! Nu nezinu, kā šo īsumā raxturot [laikam kaukāc hc/metal/emocore vai sazin kas - neesmu speciālists stilu definēšanā], bet newschool hc cieniitājiem iesaku pamēģināt [mnjā: ja tev patīk converge, tad pilnīgi noteikti aizraus arī ToDieFor] ...SPĒX!

--> www.todieforkills.com

Izdošanas datums: 01.01.2002.

Izdevējs: Heroine Records

Tracklist

  1. You Won't Save The Town This Time, Michael Caine
  2. Lost Love, Set Motion Rock'n'Roll
  3. Sixes & Sevens
  4. Curse Of The Undead
  5. Vampire Vixens From Venus
  6. Black Sunday Aka A Barefoot Night With Barbara Steele
  7. Jerry's Diner 216-673-6762
  8. Few Words Are Enough Goodbye

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.