ALBUMU APSKATI

Thursday - Full Collapse

marty 01.08.2012. 00:32
Nu jā.. Tiešām lielisks CD. Ļoti priecājos, kad to dabūju. Mūzika- māksla. Šis ir viņu pēdējais, otrais albūms. Salīdzinot ar iepriekšējo albūbu- Waiting, kurš ir uz Eyeball rec., šis protams izceļās ar labāku, tīrāku un noslīpētāku skanējumu, kā nekā-...

Nu jā.. Tiešām lielisks CD. Ļoti priecājos, kad to dabūju. Mūzika- māksla. Šis ir viņu pēdējais, otrais albūms. Salīdzinot ar iepriekšējo albūbu- Waiting, kurš ir uz Eyeball rec., šis protams izceļās ar labāku, tīrāku un noslīpētāku skanējumu, kā nekā- lielais HC megaleibls Victory! Thursday spēlē tādu kā EMO/HC, bet emo daļas ir vairāk. Varētu pielīdzināt Hell Is For Heroes. Muzikālajā ziņā- ļoti pārdomāti un perfekti izpildīts. Tas, kas šai grupai piešķir tās īpatnējo skanējumu ir ārkārtīgi skaists vokāls- melodisks, pārsvarā dziedošs un pa reizei- ķērcošs, tāda kā zēna balss. Teksti arī ir ļoti pārdomāti, dzejiski, labi pasniegti, liek aizdomāties, tie ir gan politiski, gan pa nelaimīgu lovi,(īpaši aiķēra dziesma How long is the night?). Neko sliktu nevaru pateikt, ja nu vienīgi tas, ka pēc kādas 7., 8., dziesmas sāk slīdēt viss garaām, grūti uztvert. Viņus nevar sajaukt ne ar vienu citu grupu. Ir arī klips dziesmai Cross out the eyes (tas nav diskā). Katrā ziņā ir vērts dzirdēt.

Izdošanas datums: 10.04.2001.

Izdevējs: Victory records

Tracklist

 1. A0001
 2. Understanding In A Car Crash
 3. Concealer
 4. Autobiography Of A Nation
 5. A Hole In The World
 6. Cross Out The Eyes
 7. Paris In Flames
 8. I Am The Killer
 9. Standing On The Edge Of Summer
 10. Wind-Up
 11. How Long Is The Night?
 12. i1100

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.