ALBUMU APSKATI

These Arms Are Snakes - Oxeneers Or The Lions Sleeps When Its Antilope Go

Miks 01.08.2012. 02:06
Būdams no tiem, kas neuzskata jaunu hibrīdžanru definēšanu ar tikpat hibrīdisku vārdu un to salikumu palīdzību par jelkāda veida iztēles un zināšanu plašumu apliecinājumu, tomēr nenoturēšos. Grungecore.. Un nav nekāds brīnums. Sietla + ex-Botch + ex-Nine Iron Spitfire...

Būdams no tiem, kas neuzskata jaunu hibrīdžanru definēšanu ar tikpat hibrīdisku vārdu un to salikumu palīdzību par jelkāda veida iztēles un zināšanu plašumu apliecinājumu, tomēr nenoturēšos. Grungecore.. Un nav nekāds brīnums. Sietla + ex-Botch + ex-Nine Iron Spitfire + ex-Kill Sadie = ..

Lai nemulsinātu divdabīgais apzīmējums, uzreiz gribu piebilst, ka jau ar pirmo skaņdarbu The Shit Sisters nekas neliecina par divu žanru saplūdināšanu un cenšanos mums to iesmērēt kā kaut ko īpašu. Ja neesi imūns pret absēstību pēc analoģiju un līdzību meklēšanas, labāk šo neklausīties. Te balss atgādina Periju Ferelu, te Ediju Vederu, te.. oi, pat nelaiķi Kobeinu. Tāpat pa savai devai elektronikas, semplu, taustiņu (liekas, pat akordeona dziesmā/interlūdijā Tracing) un vēl šis tas, un vēl.

Domājams, nav vajadzīgas trīs reizes, lai stādītos priekšā liriku tematiku. Atsaucot atmiņā kaut vienu varoņteiku par notikumiem un vispārējo socekonomisko situāciju šajā ASV nostūrī, aina daudzmaz skaidra iezīmējas - visai tipiska zilo apkaklīšu ikdiena. TAAS neatgrūž ar centieniem caur mūziku tajā kaut ko mainīt, drīzāk gan piedāvā ar to iepazīties caur savu, ironijas piesātināto redzējumu, kas vietām tiek pasniegts īstenā prozas formā. Tiesa gan, pietiekami neparastā un interesantā, lai nerastos aizdomas par gluži vienkāršu nespēju uz atskanīgu rīmēšanu.

Ieraksts, kuru tā īsti negribas klausīties braucot vai ejot pa ielu. Negribas arī uzlikt fonā lasot žurnālu tādiem kā es. Drīzāk vienatnē, mierā un vislabāk - no viena gala līdz otram.

Izdošanas datums: 21.09.2004.

Izdevējs: Jade Tree

Tracklist

 1. The shit sisters
 2. Angela`s secret
 3. Big news
 4. Tracing
 5. Your pearly whites
 6. Gadget arms
 7. Greetings from the great north woods
 8. La stanza bianca
 9. Darlings of new midnight
 10. Oxeneer
 11. Idaho

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.