ALBUMU APSKATI

Theodor Bastard - Pustota

FILTH 01.08.2012. 01:45
Theodor Bastard (TB) – mans pēdējā laika spilgtākais atklājums krievu mūzikā, pārsteidz ar savu profesionālo skanējumu, vienoto noskaņu un emocionālo lādiņu. Grupas debijas albums “Eight Methods To Pick Up A Lady” iznāca 1996. gadā uz Fulldozer leibla apvienoja...

Theodor Bastard (TB) – mans pēdējā laika spilgtākais atklājums krievu mūzikā, pārsteidz ar savu profesionālo skanējumu, vienoto noskaņu un emocionālo lādiņu. Grupas debijas albums “Eight Methods To Pick Up A Lady” iznāca 1996. gadā uz Fulldozer leibla apvienoja sevī noise un ambient elementus, jāatzīmē, ka katrs pēc sava skanējuma ir visai unikāls un atšķiras no pārējiem gan pēc stilistikas, gan pēc noskaņas.

Albums “Pustota” ir solis uz melodiskāku skanējumu un dzīvo izpildījumu. Šajā diskā ļoti spilgti saklausāma austrumu mūzikas ietekme un kaut arī izpildījums ir kļuvis “dzīvāks” joprojām galveno dziesmu struktūru veido elektronikas elementi. Jāsaka, ka albūms ir visai viegli klausāms neskatoties uz tenedenciozo intelektuālismu dziesmu tekstos, kas raksturīgs Krievijas gothic scene mūzikai. Viss albums ir klausāms vienā elpas vilcienā kā viena dziesma. Struktūra ir gandrīz nevainojama – melodiskās daļas savijas ar diezgan agresīvām ģitāras partijām, papildinot viena otru.

Kā atzīst paši “Theodor Bastard”, šis albums nešokēs klausītājus ar skaņu teroru, atšķirībā no iepriekšējiem, taču atklās jaunus mūsdienu mūzikas aspektus.

Patiesībā joprojām neesmu attapies no emocijām pēc šī albūma vairākkārtējas noklausīšanās. Varu tikai pateikt, ka šis albūms ir jādzird, aprakstīt to nav iespējams.

Izdošanas datums: 30.11.2003.

Izdevējs: Pandaimonium, Art Records/Noise Kontrol

Tracklist

  1. Пустота (Pustota)
  2. Sadanah
  3. Isolation
  4. Алтея (Alteya)
  5. Зима (Zima)
  6. Satori Aisha
  7. Догма (Dogma)
  8. Satellite
  9. Сельва (Selva)
  10. Пустота (версия 2.0)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.