ALBUMU APSKATI

The Supertones - Revenge of The OC Supertones

ALvils 01.08.2012. 01:35
1996.gadā ska grupa OC Supertones parādījās kristīgajā mūzikas SKAtuvē ar savu debijas albūmu "The Adventures Of The OC Supertones", ātri kļūstot par vienu no vadošajām kristīgās mūzikas grupām ASV. Tagad, 8 gadus vēlāk, kad gandrīz viss grupas sastāvs ir pilnībā...

1996.gadā ska grupa OC Supertones parādījās kristīgajā mūzikas SKAtuvē ar savu debijas albūmu "The Adventures Of The OC Supertones", ātri kļūstot par vienu no vadošajām kristīgās mūzikas grupām ASV. Tagad, 8 gadus vēlāk, kad gandrīz viss grupas sastāvs ir pilnībā nomainījies, pēc 6 pilnu albūmu (no kuriem 5 ir studijas albūmi) ierakstīšanas Supertones pēc PIRMS GADA studijā pavadītām 16 dienām (no 7.līdz 23.janvārim 2003.gadā) 2004.gada vasarā parādās mūzikas plauktos ar jaunu albūmu "Revenge Of The Supertones", kuru producē DC Talk ģitārists Mark Lee Townsend, kas ir producējis arī tādu populāru punk grupu kā Relient K.

Līdz šim grupa Supertones ir pamatīgi pārsteigusi ar katru savu nākamo albūmu, jo katrs no tiem ir absolūti citādāks, balansējot uz post-ska un funk-fused rock n' roll reagae tendētas rokmūzikas ar taurītēm, bet Revenge Of The O.C. Supertones kautkādā ziņā diezgan atgādina katru no iepriekšējiem albūmiem, un visvairāk Supertones otro albūmu "Supertones Strikes Back". Un supertones mājas lapā ir rakstīts, ka paši supertones memberi ir ļoti priecīgi par šī albūma ierakstīšanu, jo tas esot patiešām labs (interesanti, ka šie nesaka, ka tas ir “labākais, ko jebkad iepriekš šie ir ierakstījuši”, jo tamlīdzīgas frāzes pie albūmu izdošanas pēdējā laikā ir visnotaļ modīgas). Teksti, visnotaļ kristīgi. Man (un droši vien jebkuram kristietim) varētu arī mūzika nepatikt (lai gan man arī mūzika ļoti, ļoti patīk), bet nu šie teksti un mesidž nevar nepatikt, katra dziesma pamatīgi iedrošina un stiprina, bet nekristiešiem tieši teksti varētu būt par šķērsli mūzikas baudīšanai, jo, ja jau grupai Toothsome Twang sienās klāt par to, ka pārāk daudz dzied par Dievu, tad The Supertones dzied nevis VAIRĀK par Dievu, bet faktiski TIKAI par Dievu, katrā vienā dziesmā. Nu, jā ar šādu pieeju viņi gan nevar cerēt uz jebkādu nekristīgas ierakstu kompānijas atbalstu, bet viņiem droši vien arī nemaz nevajag, joprojām izdod savus diskus zem ToothandNail (un tā jau sākot ar viņu pirmo albūmu), un, atšķirībā no MxPx un Slick Shoes, nemaz negrasās doties kaut kur citur, tāpēc arī teksti par Dievu ir vairāk pluss, nekā mīnuss ierakstu kompānijas labvēlībai. Un šai diskā atšķirībā no iepriekšējiem teksti ir vairāk tendēti uz pēdējiem laikiem, atsaucoties uz atklāsmes grāmatu, tiek pat dziesmā “Prince Of Peace” (kas ir viena no skaistākajām dziesmām šai diskā) pieminēts mistiskais skaitlis 666.

Un jā, domāju, ka par Supertones varētu arī uztaisīt raidījumu DubulTTējā, tāka tuvākās nedēļās droši var klausīties šo radio pārraidi ar mērķi tur sadzirdēt Supertones

Izdošanas datums: 15.06.2004.

Izdevējs: Tooth And Nail Records

Tracklist

 1. Wake Me Up On Time
 2. Where I Find You
 3. We Shall Overcome
 4. Transmission
 5. Prince Of Peace
 6. The Shepard is the Lamb
 7. Everything's Broken
 8. The Kingdom
 9. Faith Of A Child
 10. Cult Of Cool
 11. I will Follow
 12. Jerusalem & Babylon

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.