ALBUMU APSKATI

The Rise - Signal To Noise

hedache 01.08.2012. 00:56
Pēdējā laikā nācies dzirdēt dažas hardcore grupas, pielietojam savos skaņdarbos nedaudz elektronikas, kas ir manīts pēdējā laikā arī latvijas scēnā, tāpēc, manuprāt, būtu arī vietā šīs texasas grupas albūma apskats, kurš ir no paša sākuma līdz pat beigām...

Pēdējā laikā nācies dzirdēt dažas hardcore grupas, pielietojam savos skaņdarbos nedaudz elektronikas, kas ir manīts pēdējā laikā arī latvijas scēnā, tāpēc, manuprāt, būtu arī vietā šīs texasas grupas albūma apskats, kurš ir no paša sākuma līdz pat beigām piesātināts ar daž ne dažādām elektroniskām skaņām un efektiem. Protams uzreiz nāk galvā tas, ka vieni no lielākajiem grupējumiem, no kuriem tad arī ir sanācis iespaidoties šai diezgan savdabīgajai grupai, ir zviedru nu jau kādu laiku izjukusī grupa the Refused (gana aizdomīgs ir arī fakts, ka abu grupu nosaukumi sākas ar R ;D), kas it sevišķi savos pēdējos garadarbos aizrāvās ar experimentēšanu – mēģinot sajaukt punk/hc ar visādiem electro efektiem. Vienīgais atšķirība ir tajā faktā, ka the Refused tomēr atdalīja zināmā mērā „dzīvo” mūziku no „nedzīvās”, jo grupas the rise albūmā katrā dziesmā ir piesātināts ar šiem viņu experimentiem. Ļoti interesanti ir šīs grupas dziesmu vārdi, kas nebūt nav tipiski hacoo vai punk stilā (protams pieturēties klišejām ka šo skatuvju pārstāvjiem ir vienvirziena texti būtu nedaudz smieklīgi), bet ir ar savā ziņā kā tādu „rozīnīti” – ne katru dienu sanāk dzirdēt dziesmas par .wav failiem un vēl visu ko digitālu. ;) Vēl viens nu ļoti nozīmīgs aspekts ir tas, kas grupas mājaslapā viņi iedrošina tās apmeklētājus mixēt skaņas un censties pašiem radīt ko jaunu, piedāvājot pie reizes arī dažus semplus. Atliek tikai vēl pieminēt ka albūmā ir 10, manuprāt, interesantas un savā ziņā pat lieliskas dziesmas, kas nu katrā ziņā necenšas līdzināties viena otrai.

Izdošanas datums: 02.04.2002.

Izdevējs: Ferret Records

Tracklist

  1. The Fallacy Of Retrospective Determinism
  2. An Automated Response If You Will
  3. If All You Have Is A Hammer Everything Begins To Look Like Nails
  4. Constructive Criticism For A Predeterminded Body Type
  5. The Concept Of Transience
  6. Station Identification For The Print Less
  7. Sophisticated Approach
  8. 51 17
  9. Goals Methodology Assessment
  10. The Machine Question

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.