ALBUMU APSKATI

Taproot - Blue-Sky Research

toms 01.08.2012. 02:13
brīžiem gadās tā, ka atceries kādu sen nedzirdētu grupu un prasi sev - kur gan tie noziedējuši? vai vispār vēl pastāv? tieši tā man bija ar Taproot, nesen kā uzgāju, ka viņiem iznācis jauns albūms un intereses vadīts nolēmu atsvaidzināt sev atmiņā viņu skanējumu. sāksim...

brīžiem gadās tā, ka atceries kādu sen nedzirdētu grupu un prasi sev - kur gan tie noziedējuši? vai vispār vēl pastāv? tieši tā man bija ar Taproot, nesen kā uzgāju, ka viņiem iznācis jauns albūms un intereses vadīts nolēmu atsvaidzināt sev atmiņā viņu skanējumu.

sāksim jau ar to, ka šis viņiem ir 3 albūms, neskaitot iepriekš veidotās relīzes, kuras tā arī līdz albūma statusam nav nonākušas. jaunais ieraksts lai arī ir nedauz klišejisks, savā ziņā neatklājot neko jaunu, taču kopējā noskaņa to lieliski atspēko. tomēr ne jau visam mūsdienās ir jābūt svaigi oriģinālam un stilīgi eksperimentālam, kā rezultātā par to uzzin labi ja tuvējās mājas iedzīvotāji. vislielākais trumpis, manuprāt, vēl joprojām grupā ir un paliek vokālists, jo tādu balss īpašumu nevajadzētu slēpt no klausītājiem, it sevišķi kā tas tika darīts pašos grupas pirmsākumos. interesants fakts ir tas, ka albūma veidošanā ar padomu ir piedalījies pats Billijs Korgans, kas jau vien piedeva tam zināmu intrigas daļu. un protams, ja jāatbild uz jautājumu kādā tad īsti stilā spēlē šī grupa, tad vislabāko atbildi sniedzis pats grupas līderis-vokālists Stīvens Ričards sakot, ka viņi ir pietiekami smagi, lai divas reizes būtu piedalījušies ozzfest'ā, taču no otras puses, esot tur bijuši vienīgie, kuri ģērbušies baltā.

nepārprotami, viņi ir atraduši savu personisko skanējumu, kas veidojies laika gaitā jau no iepriekšējiem albūmiem, un tad droši ap viņu arī cenšas celt un būvēt apkārt lielum lielo māju. cerams, ka beigās tā tik ātri vien nesabruks, bet turpinās savu dzīvotspēju, jo grupa jau vairs tomēr nav nekāda jaunā, kaut gan spriežot pēc viņu teiktā, tad viņu plānos nav īslaicīgi uzplaiksnīt, bet censties atstāt paliekošu daļu no sevis mūzikā.

katrā ziņā, tīri no personiskā viedokļa, tad katrs viņu albūms liekas vien labāks un labāks, lai arī ik pa laikam nākas aizmirst par grupas eksistenci, taču tas zināmā mērā piedod savu jaunatklāsmes burvību viņiem.

Izdošanas datums: 16.08.2005.

Izdevējs: Velvet Hammer/Atlantic

Tracklist

 1. I Will Not Fall for You
 2. Violent Seas
 3. Birthday
 4. Facepeeler
 5. Calling
 6. Forever Endeavor
 7. April Suits
 8. Lost in the Woods
 9. So Eager
 10. She
 11. Promise
 12. Nightmare
 13. Blue-Sky Research/What's Left

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.