ALBUMU APSKATI

Stutterfly - Broken In Pieces

Ctrl_bug 01.08.2012. 00:34
Šis 11-dziesmu Kanādas smagās mūzikas skatuves pārstāvju Stutterfly albūms ir pilnībā caurstrāvots ar nenosakāma stila miksli. To varētu mēģināt nosaukt par melodiskā hardcore un nu metal miksli [kaut arī mūsu reģionā tie ir allaž stili-pretinieki]. Šis Kelovnas...

Šis 11-dziesmu Kanādas smagās mūzikas skatuves pārstāvju Stutterfly albūms ir pilnībā caurstrāvots ar nenosakāma stila miksli. To varētu mēģināt nosaukt par melodiskā hardcore un nu metal miksli [kaut arī mūsu reģionā tie ir allaž stili-pretinieki]. Šis Kelovnas miestiņa kvartets spēj veidot emocionālu mūzika blendu, kas atsauc atmiņā līdzīgu gan Deftones, gan Finger Eleven, gan Embodyment, gan arī Poison The Well skanējumam, kombinējot melanholiskas harmonijas ar rupju vokālu un zemi skanošajiem rifiem, veidojot kvalitatīvu melodiskās agresijas plūsmu.

Īpašu piegaršu dod dažviet ieliktais klavieru solo, padarot skanējumu par neatkārtojami raibu. Nelieli struktūras pielabojumi un labāka instrumentu partiju pārdomāšana izvedīs šo grupu tālu priekšā citām šada veida grupām (kaut gan nespēju atsaukt atmiņā vēl kādu līdzīgu blici).

Albūma labakās dziesmas: Gun in Hand, Silent Scream, Out Of The Mud. Ilgums: 53min 54sek

Izdošanas datums: 14.06.2002.

Izdevējs: Sterile Records

Tracklist

 1. Through Me
 2. Gun In Hand
 3. Silent Scream
 4. Frail
 5. Out Of The Mud
 6. Hollow
 7. Insecure
 8. Out Of Spite
 9. Sick Pig
 10. Life's Disease
 11. Flames Adorn the Silence

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.