ALBUMU APSKATI

Spitvalves - Fine Print At The Bottom

PitchforK! 01.08.2012. 00:33
Spitvalves - viņus dēvē par "skacore", kaut arī viņi tā pa īstam šim apzīmējumam neatbilst, jo šis albums ir "ska/punk/hardcore/rap/jazz apkopojums", kā izteicies kāds kritiķis. Katrā ziņā iesaku visiem, kam apnicis klasiskais pirmā un otrā viļņa ska un kas vēlas...

Spitvalves - viņus dēvē par "skacore", kaut arī viņi tā pa īstam šim apzīmējumam neatbilst, jo šis albums ir "ska/punk/hardcore/rap/jazz apkopojums", kā izteicies kāds kritiķis. Katrā ziņā iesaku visiem, kam apnicis klasiskais pirmā un otrā viļņa ska un kas vēlas nobaudīt kaut ko dīvaināku. Ģitāra šajā albumā ir tikai viena, un skan dažādi - sākot no sinkopētā ska ritma līdz pamatīgam hardcore, ka dažreiz pat grūti noticēt, ka ģitārists ir tikai viens. Pūšamie instrumenti savukārt ir neparasti daudz - trīs. Dziesmu teksti ir ļoti dažādi, par dažādām personiskām izjūtām, pastāvošo iekārtu, sabiedrību un tās trūkumiem, kā arī pret narkotikām un par pašas grupas dalībnieku dzīvi, kuras lielākā daļa tiek pavadīta ceļā. Interesants notikums saistās ar dziesmu Mr. Man, kas ir viens liels "uzbrauciens" tizliem koncertu rīkotājiem. Reiz viņi tika uzaicināti spēlēt kādā palielā koncertā, kur uzstājās arī daudz populārākie Mighty Mighty Bosstones, taču koncerta rīkotāji aizliedza Spitvalves spēlēt šo dziesmu, taču tādā gadījumā grupa atteicās spēlēt vispār. Rīkotājiem tolaik pavisam nezināmie Spitvalves nebūtu liels zaudējums, taču, par to uzzinājuši, ska-punk leģendas M.M.Bosstones paziņoja, ka arī viņi atsakās spēlēt, ja koncerta rīkotāji neatļauj Spitvalves brīvi izteikties. Menedžmentam neatlika nekas cits, kā piekāpties. Šis ir Spitvalves pirmais - debijas albums, taču man šķiet, kas tas ir perfekts no sākuma līdz beigām un ir pelnījis vairāk uzmanības, nekā tam tā tiek pievērsta. =)

Izdošanas datums: 02.04.2001.

Izdevējs: Resurrection A.D. Records

Tracklist

 1. One Time
 2. Come Try Again
 3. New Deal
 4. Skaboobidibobidiska
 5. Did I Stoop Ya?
 6. Mocos
 7. SSDD
 8. My Game
 9. Would I Still Smile?
 10. No Fiction
 11. Float
 12. Attack Of The Killer Rollerbladers
 13. Get It Right
 14. Mr. Man

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS