ALBUMU APSKATI

Soulfly - III

Jānis X 01.08.2012. 00:25
Klausieties, bērni, ar nu-metālu noticis tā - "viņš" ir sadalījies 2 daļās - vienā pusē paliek fred dursts un korni, un linkin parki un pārējie, bet otrā pusē palikuši skarbie vīri. Viens no tiem - Max Cavalera nosauc Fredu Dirstu par piena puiku, jo esot palicies...

Klausieties, bērni, ar nu-metālu noticis tā - "viņš" ir sadalījies 2 daļās - vienā pusē paliek fred dursts un korni, un linkin parki un pārējie, bet otrā pusē palikuši skarbie vīri. Viens no tiem - Max Cavalera nosauc Fredu Dirstu par piena puiku, jo esot palicies komerciāls. Pašaizsardzības taktika laba! Soulfly ir skarbi - ooo jā! Brutāls skanējums, ne miņas no elektronikas un dj palīdzības, tie paši veicie perkusionisti - atvesti krātiņā un nostādīti, lai spēlē amīšiem, ģitāra zāģē Brazīlijas mežus un Ozzfestā bērni aiz prieka lec pa dubļiem..

Nu ko - skan skaisti! Arī šeit tie skaņu vīriņi pacentušies kā nākas, tikai tas nav tik manāmi. Bundzenieks dauza kardānu, Cavalera brēc kā vienmēr, pievienoti arī oldskoolie Sepulturas efekti [kā backvokāla korītis un atskaņas], atkal Brazīlijas elementi topā, visādas etniskās fīčas, teksti kā vienmēr spiritually politically angry. Viss saglabāts tajā pašā Soufly stilā - gan kovers, gan mūzika, tas pats nemirsīgais Soulfly tracks - nu jau III sērija, arī dziesmu otrās daļas ir tādas pašas - no smagas kačkas aiziet uz perkusiju un ģitāras soliņu saspēles, dziesmu sākumi arī tādi paši - Cavalera izkliedz tikai citus saukļus, perkusijas spēlē citas melodijas, tie paši eksotiskie teksi brazīļu mēlē, kas tā iepriecina amīšu bērnus.. Pieaicināti arī viesmūziķi - arī tas smukais džeks no Ill Nino. Nu kārtīgs sava stila paraugs ir šis albums!!!! Kačka ir nenormālākā - tas jau ir tas, kas visiem tā patīk.

Un atkal morāle: tas viss ir sasodīts komercgabals, bet ja tevi tas netraucē, tad klausies vesels. Nav jau jāsatraucās, ka tu klausies mūziku, kas noteiktos mūzikas topos ieņem augstākās pozīcijas, es arī negribu neko uzspiest. Šis albums ir tik pat labs, kā iepriekšējie. Man gan labāks likās pats pirmais ar nepārspējamo spēka gabalu Fire, bet arī šim nav ne vainas. Kas vēl man šeit patīk ir tas, ka Soufly atkal atgriezušies pie ātrajiem ritmiņiem.. Tāpēc dziesma Call to Arms man patīk vislabāk. Nē tiešām, kad noklausās visu albumu, nav nemaz slikti.. Viegli sagremot!!! Koncis noteikti ir ko vērts! Fly high soul fly un bla bla...

Izdošanas datums: 25.06.2002.

Izdevējs: Roadrunner

Tracklist

 1. Downstroy
 2. Seek'n'Strike
 3. Enterfaith
 4. One
 5. LOTM
 6. Brasil
 7. Tree of Pain
 8. One Nation
 9. 9 11 01
 10. Call to Arms
 11. Four Elements
 12. Soulfly III
 13. Sangue De Bairro
 14. Zumbi

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.