ALBUMU APSKATI

Solo Mono - The Dead Shall Rise

Vi es tur s 01.08.2012. 01:40
Nu tā - jāuzraxta kāc aprakstiņš. Un būšu uzticīgs savai pārliecībai rakstīt aprakstus tikai par orģinālajām skaņu ripām, kuras ir paša īpašumā. Kamdēļ? Lielāks emo, un to ripu tak ar padauc .. Viskas skaisc iekrājies gadu vecim laiku sijājot :) Apmēram...

Nu tā - jāuzraxta kāc aprakstiņš. Un būšu uzticīgs savai pārliecībai rakstīt aprakstus tikai par orģinālajām skaņu ripām, kuras ir paša īpašumā. Kamdēļ? Lielāks emo, un to ripu tak ar padauc .. Viskas skaisc iekrājies gadu vecim laiku sijājot :)

Apmēram pirms gada es savā manierē meklējos pa netu ko ņammīgu un jaunu no grupām atrast. Mani ļoti sajūsmina EP - viss tas noformējums, katrai grupai sava fiška, citām nav fiškas vai tāda izteikta mesidza nav vai nevar to atkost, kodēc zem simts figņām. Ir tik dauc laba muzona, varētu cept un gatavot disku aprakstus, taču laika grumba sejā spiežas un veic savu. Šoreiz mana izvēle kritusi uz 1u no maniem original EP, kurš ir trešais mans pac mīļākais paceltais EP ar manu pašu vismīļāko albūma noformējumu..

Šī ir grupa Solo mono, kurā spēlē pieci radoši purni – Arens, Brents, Deivs, Džeisons un Lorens. Mājas lapu diemžēl man vaļā nevēra, so history nebūs, bet būs apraksc par muzīku.

6 u skaņdarbu ripulis, grūti definējams stils, kaukur bij minēc, ka tas ir melodic hardcore ( es liktu iekavās vēl arī punk ). Tāds tas arī izklausās un pie tā arī paliksim. Manuprāt, labākās šī EP dziesmas neapšaubāmi ir “ New Jersey basements “, “ Sleep in safety “ un “ The End “. Patiesi, šīs dziesmas ir afigenna spēcīgas, pat ar emo vietām. Teksti ir saistoši, katrs var aizdomāties, par ko grib un atskārst, ka ne tur attapies. Nevar pateikt precīzi, jāņem un jālasa pašai, tad sapratne parādīsies. Solo mono savdabīgais Lorena vokāls, neprognozējamās meldijas, interesantie buņģiera Deiva ritmi, smukas ģitārpartijas, dziesmu daļu daudzās maiņas piešķir šai grupai netradicionālu skanējumu, es pat teiktu oriģinālu. Tas varbūt nav mans pac iemīļotākais hardcore stils, taču ir patiešām smuki un inčīgi. Iesaku. ..

Skan diska pēdēja dziesma, un prāc asociatīvi atrodas spīdošā dienā, kur dzestrs vējš planda matus un izvēdina dvēseli. Lūk, tik un tik tālu, kad skan Solo Mono!! Jēe!

Izdošanas datums: 31.03.2002.

Izdevējs: Red panda music

Tracklist

  1. New Jersey basements
  2. The waste disorder
  3. Louder than God
  4. The end
  5. A dedication
  6. Sleep in safety

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.