ALBUMU APSKATI

Shutdown - Few And Far Between

Martines 01.08.2012. 00:22
Roger Miret(AGNOSTIC FRONT) producētais grupas albūms "FEW AND FAR BETWEEN" parāda kā grupa ir attīstījusies gan muzikālajā, gan garīgajā ziņā.Atceroties ka uzsākot pirmos mēģinājumus daži no grupas dalībniekiem bija tikai 14 gadus veci,tagad varu droši teikt ka...

Roger Miret(AGNOSTIC FRONT) producētais grupas albūms "FEW AND FAR BETWEEN" parāda kā grupa ir attīstījusies gan muzikālajā, gan garīgajā ziņā.Atceroties ka uzsākot pirmos mēģinājumus daži no grupas dalībniekiem bija tikai 14 gadus veci,tagad varu droši teikt ka SHUTDOWN ir gana pieauguši lai iekarotu visu pasauli. Jaunais albūms parāda lielu progresu grupas attīstības fāzē!Agresīvs un straujš un notiekti grupas rūpīgi pārdomātākais albūms, kas sevī atspoguļo hardcore nākotni. Ja to salīdzina ar debijas albūmu, tad tas nemaz daudz neatšķiras no viņu savdabīgā skanējuma! Izdzirdot Mark Scondotto balsi, dažu sekunžu laikā jau spēsim pateikt-tas ir SHUTDOWN!To nevar sajaukt ar neko citu! Jaunajā albūmā Mark Scondotto īpatnējais vokāls saplūst kopā ar Steve DellaCroce draudīgajiem ģitāru rifiem un padara SHUTDOWN atšķirīgus no citām Hardcore grupām.Klausoties tā vien spēju abrīnot vokāla prasmi tādā tempā izdziedāt tiek daudz vārdus, nezaudējot uzņemto ritmu un liekot klausītājam nepamanīt nevienu elpas vilcienu, kas dažkārt ir dzirdams oldschool grupu izpildījumos.Albūmā ir 12 dziesmas no kurām neviena mani neatstāja vienaldzīgu.Ļoti simpātiska likās tituldziesma FEW AND FAR BETWEEN.

"FEW AND FAR BETWEEN" vekalu plauktos jau guļ 2 gadus bet savu skanējumu joprojām saglabā orģinālu,neaizstājamu un neaizmirstam.

Izdošanas datums: 29.02.2000.

Izdevējs: Victory records

Tracklist

 1. Now More Than Ever
 2. Within Our Reach
 3. No Compromise
 4. In Defence of...
 5. Few and Far Between
 6. Homestretch
 7. The Judged
 8. Saving Face
 9. Afraid to Fail
 10. Eyes Wide Open
 11. Necessary Means
 12. Don't Forget the Struggle, Don't Forget...

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.