ALBUMU APSKATI

Senses fail - From the depths of dreams EP

Viesturs 01.08.2012. 01:28
Senses fail. 5 puišu apvienība no Ņūdžersijas. Grupas satāvs, kāds ir tagad, nokomplektējās 2002.gada febrārī. Jau Augustā SF ierakstīja pirmo ripuli -EP- un to izdeva ECA records Bostonā. Taču pat kaimiņtante Nasķa neparedzēja, ka visas SF 1000 cd kopijas cilviņi...

Senses fail. 5 puišu apvienība no Ņūdžersijas. Grupas satāvs, kāds ir tagad, nokomplektējās 2002.gada febrārī. Jau Augustā SF ierakstīja pirmo ripuli -EP- un to izdeva ECA records Bostonā. Taču pat kaimiņtante Nasķa neparedzēja, ka visas SF 1000 cd kopijas cilviņi tik ātri pacels (izpirks -aut.) Un par Senses fail interesi neslēpa tāds leibls kā Drive-Thru Records, kas parasti savā paspārnē ņem punk grupas (citi tās sauc par pop punk).Skaļākās šī leibla grupas ir New found glory, Finch ūcē. Taču DTR, ja tā drīkst saīsināt, mitinās arī The early november, kas ir vairāk emo grupa. Nu jā. Un tātad tipisks stāsc, kā zirga lēciena ātrumā grupai viss kā pa sviestu aiziet :). Jau tagad Senses fail tūrē riktīgi apkārt. Starp citu, patreiz ir unikāla iespēja viņus dzirdēt un redzēt tepat UK, kur viņi spēlēs teju 2 nedēļas ar Hundred reasons!! Bet pēcāk džekiem tūre ar 1u no manām vismīļākajām emo punk grupām Rufio!! (tiesa, tas jau Štatos aprīļa 1ajā fāzē).

Ko tad spēlē šie puiši? Senses fail, kā paši apgalvo, spēlē emocionālu muzīku kauko starp hardcore un punk..Nu nez, spriediet paši. Bet emo tas ir baigais un, manuprāt, pavisam laba grupa. Nav nekas smags, ar ko uzreiz asociējas hardcore. Nav arī ātrs..Ir dzirdamas emo iespēles, vokāls un scream bekings, laba bungspēle un viss pārējais..Starp citu, atklīdušas baumas, ka bundziniekam Danam esot tikai sūda 16 gadi!! :-)) Bet džeks jau skalo burkas! Vēl kādam varētu rasties jautājiens, par ko ir SF teksti. Nuu, par cepumiem, protams, ar :) (meitenēm -aut.) Bet reāls teksts ir Dziesmai Steven. Diskiņš sākas ar šo dziesmu, efekc kā sircpuksti un tad iebļāviens GOODBYE un kačka panesas :) .Iespaidīgi! Teksc- The body is dead, but life lives on. A brother lost a brother, a friend lost a friend, a mother lost a son, but steven's soul will never end. Afigenna, ka par draugu tā var uzrakstīt. Es ar gribētu, ka kāda no manām vismīļākām LV skatuves grupām izdarītu ko tamlīdzīgu, kad es pavisam zapti atraušu! :) Bet es jau neesmu Stīvens..8)

Katrā ziņā šīs grupas EP man bija patīkams atklājums un joprojām ir viens no vismīļākiem pagāšgada iepirkumiem un arī starp EP vispār. Iesaku iečekot tiem, kas vēl nav dzirdējuši. Ā, un vasaras sākumā puiši sola jau pavisam jaunu full length cd! Vēl gribu piemetināt,ka ir ļoooti ska isc šī EP noformējums.Uz vāka smuka mājiņa, kas atgādina pasaku, kur bija raganai piparkūku mājiņa.Nu vo, tāda izskatās! :) Bet iekša vispār, Miruši cilvēki, tipa līķi staigā kā gājienā dodas kaukur :) riktīgs emo, real bargain.

P.S. Vēl varat paspēt līdz 25 martam uz Angliju uz kādu no Senses fail un Hundred reasons superkončiem!! P.S. 2 njā, man ar savām tukšajām pudelēm laikam vēl līdz pat pensijai nesanāks biļetītei un ceļam un tā. Par to naudiņu tik varu cerēt cērmes izdzīt! ..:))))

Līc jaunam rītam! Un baudiet Senses fail! :)

Izdošanas datums: 29.04.2003.

Izdevējs: Drive-Thru Records

Tracklist

  1. Steven
  2. Free fall without a parachute
  3. Bloody romance
  4. Dreaming a reality
  5. The ground folds
  6. One eight seven
  7. Handguns & second chances
  8. The ground folds (acoustic)

Lasi vēl

Komentāri

Yēah, ar nokavēšanos, bet Senses Fail ir viena no mīļākajām grupām. Žēl, ka grupa vairs nav tāda kā agrāk, taču joprojām dziesmas cepī!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.