ALBUMU APSKATI

Rufio - 1985

3 V (vecais viltīgais Viesturs) 01.08.2012. 01:59
So called pop-punk grupas RUFIO saknes ieaugušas Kalifornijā. Šis kvartets īpašā skanējuma un popularitātes dēļ patreiz ir 1a no visspilgtākajām Aizokeānijas pop-punk grupām, tūrējot ar Strung out, Matchbook romance un daudzām citām grupām. Kas ir Rufio? Tiem,...

So called pop-punk grupas RUFIO saknes ieaugušas Kalifornijā. Šis kvartets īpašā skanējuma un popularitātes dēļ patreiz ir 1a no visspilgtākajām Aizokeānijas pop-punk grupām, tūrējot ar Strung out, Matchbook romance un daudzām citām grupām. Kas ir Rufio?

Tiem, kas vēl nezin, kas TAS ir (un iespējams, nemaz negrib zināt), vēsts ir tāda. Rufio - ātrs, ļoti melodisks īmō pankroks. Tā vien liekas, ka dēļ īpašā balss tembra jebkura Rufio dziesma izklausās kā baigais emo. Manās acīs Rufio ir viena no klausāmākajām un labākajām grupām savā žanrā un listes augšgalā to grupu sarakstā, kuru koncertā vēlētos pabūt.. Riktīgi smuki sākas šis disks : caur sprakstoņu iesprakšķās drobenīte un tad bladāc - bāziens! Iespaidīgi! Uzreiz man respekts parādās pret ikvienu grupu, kurai izdodas ko jaunu radīt. Ka nav īsti ar ko salīdzināt. Ka neaprobežojas ar : tavs pants, mans pants, piedziedājums, kā Gustavo dzied, bet kad ir safiškots, nebaidoties ielikt mūzikā kādas ietekmes ar no citiem stiliem. Tāpēc man patīk, ka uz jautājumu-ko sasodīts īsti jūs vai tie tur spēlē, var atbildēt : hmm, nevar pateikt, tur ir kas sevišķs, whiskas! Protams, izķidājot, vienmēr jebkuru grupu iebāzīs pie kāda konkrēta stila, iestums būrī, rāmī ieliks, lai varētu klasificēt, kas īsti tas par muzonu ir. So, man laikam zudusi cieņa pret pankroku, tāpēc negribas teikt, ka Rufio ir punk grupa :) Vērtē pati, persona x!

Šai diskā dzirdamas fantastiskas, pankrokā reti dzirdamas ģitārpartijas (Klarks fano-ietekmējas no metal lauciņa), riktīgi grūtas, līdz pensijai apgūstamas bungu partijas un klāt visam vokāls, kas kā vienā ārvalstu recenzijā teikts, izklausās, itkā dziedātu ieritinājies apelsīnā!

Bļāviens, man nenormāli patīk Rufio. Pat laikam vairāk kā Yellowcard. Cilvēki laikā mainās, vērtības paliek.

Rufio teksti ir jūtīgi, liek aizdomāties par pasauli, tuvāku par 1u metru..

Es mirstu dēļ dziesmām Countdown, White lights, Why wait, Follow me, Goodbye un Over it. Viena dziesma nosaukta pat par godu ctrl - Control!

* You're searching for something you cannot find. Why search for answers to nothing? There is no need in crying, there is no need in dying..Goodbye my lonely life, I'm following noone, fighting for my beliefs..

Tik daudz punk grupas dzied, manuprāt, vienu un to pašu, par cepumiem un binokļiem, nekas vērā ņemams. Ok, tā ir paustā dzīves pieredze, bet cik var..Tāpēc Rufio man divtik patīk, ar dēļ tekstiem..

Ir labas ziņas - ir tikai 2i varianti, vai nu tev patiks, vai nē Rufio. Ja Tev patīk Starting line, Yellowcard - emoišnal (end not sou) fast punk, Rufio tev patiks. P.S. Pēdējo dziesmu ar vājiem nerviem un līdzīgu pieredzi būs kā būs klausīties. Kaut tā jau saka - ja šī pasaule tavu sirdi nav salauzusi kaut reizi, tu pa īstam neesi dzīvojis...

Albūma vērtējums - absolūts 5 (laigan nekas cilvēcīgs nav absolūts). *****

Izdošanas datums: 17.06.2003.

Izdevējs: Nitrorecords

Tracklist

 1. Countdown
 2. White lights
 3. Science fiction
 4. Why wait?
 5. We exist
 6. Follow me
 7. Control
 8. Set it off
 9. Decency
 10. Pirate
 11. Goodbye
 12. Over it

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.