ALBUMU APSKATI

Queens Of The Stone Age - Lullabies To Paralyze

toms 01.08.2012. 02:07
kur jau tas laiks, kad neprātīgais josh homme kādā negaidītā dienā paziņoja, ka otrs grupas vilcējs jeb vienkārši basģitārists nick oliveri tiek laipni palūgts aizvērt durvis no otras puses. cik vien ūdens pa to laiku nav aiztecējis, tikpat vien noteikti arī šaubu...

kur jau tas laiks, kad neprātīgais josh homme kādā negaidītā dienā paziņoja, ka otrs grupas vilcējs jeb vienkārši basģitārists nick oliveri tiek laipni palūgts aizvērt durvis no otras puses. cik vien ūdens pa to laiku nav aiztecējis, tikpat vien noteikti arī šaubu par grupas tālāko kustību un attīstību, bet pats josh homme vēsā mierā paziņodams, ka qotsa tik viegli nemirst, iestūrē albūmu ostā ar pavisam svaigi krāsotu kuģi. var, protams, strīdēties vai šis pēdējais albūms nav ievedis grupu nedaudz citā gultnē līdz ar trakulīgā n.oliveri aiziešanu, taču par to vai te trūkst izdomas, man liekas, nevienam nevajadzētu uztraukties. j.homme vienmēr ir izcēlies ar lielu degsmi dziesmu veidošanā un nebūt ne veco materiālu atgremošanā, kas īpaši uzskatāms ir viņa tik lolotajos "the desert sessions", kur allaž tiek savāktas visai kolorītas personas, lai varētu vienkārši labi pavadīt laiku un gūt iespaidus saviem tālākajiem darbiem. tad nu pēc nelielas pauzes, grupa atjauninātā sastāvā (jauns dalībnieks n.oliveri vietā, kolorītais j.castillo pie bungām un m.lanegan vairs ne tik ļoti iesaistījies ierakstā) ir spējusi panākt to, kas daudziem tā arī paliek kā aizliegtais auglis - albūms, kurš patiešām ir kaut kas īpašs, nevis vienkārša gulšņāšana uz vecajiem lauriem. pati ripa no iepriekšējām atšķirās ar to, ka mūziķi klausītāju vēlas iemidzināt, lai varētu izvizināt pa mistiskas pilnu, vien viņiem zināmu valstību, kas manā gadījumā asociējas ar tuksnešveidīgu vidi, putekļainiem lielceļiem, netīru kadiljaku, daudz narkotikām un alkohola, skaļas mūzikas un ātruma, bet tas laikam vēl iepriekšējo albūmu iespaidā. šis ir melnāks, tumšāks, varbūt brīžiem lēnāks, taču ļoti trāpīgi spēj veidot īpašu noskaņu, ja klausītājs ir noturējies pie viņu mūzikas vairāk nekā pāris "lipīgākās" dziesmas, kuras gan arī šeit neizpaliek, bet tas nav nekas slikts, jo bez laba rokenrola mūsdienas spēj būt gaužām garlaicīgas! RIGHT ON!

Izdošanas datums: 22.03.2005.

Izdevējs: Interscope

Tracklist

 1. Lullaby
 2. Medication
 3. Everybody Knows That You're Insane
 4. Tangled Up In Plaid
 5. Burn The Witch
 6. In My Head
 7. Little Sister
 8. I Never Came
 9. Someone`s In The Wolf
 10. The Blood Is Love
 11. Skin On Skin
 12. Broken Box
 13. You`ve Got A Killer Scene
 14. Long Slow Goodbye
 15. Hidden Finale (jebšu bonus track)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.