ALBUMU APSKATI

P.O.Box - ...And The Lipstick Traces

Alvils 01.08.2012. 02:36
PO Box. Kas tas tāds? Vai tik smieklīgu nosaukumu, kā „pasta kaste” varētu izdomāt vēl kāda cita grupa, nevis tāda, ka spēlē punk vai ska, vai punk ska? Šī franču muzikālā apvienība patiešām spēlē enerģisku, pozitīvu un tai pašā laikā ļoti melodisku un...

PO Box. Kas tas tāds? Vai tik smieklīgu nosaukumu, kā „pasta kaste” varētu izdomāt vēl kāda cita grupa, nevis tāda, ka spēlē punk vai ska, vai punk ska? Šī franču muzikālā apvienība patiešām spēlē enerģisku, pozitīvu un tai pašā laikā ļoti melodisku un reizē agresīvu punk ska. Jau 2001.gadā noformētā franču punk ska grupa P.O. Box, pēc sava pašizdotā demo „Fartcore” (2002) un splita ar Beļģu ska grupu Madskat „We are all in the gutter…” (2003), kā arī EP diska „Rock My Reality” (2005), kas tika izdots zem Winged Skull Records, beidzot bija gana nobriedusi, lai zem ierakstu kompānijas Craze Records izdotu savu pirmo īsto, pilno, oficiālo, utt utjp debijas albūmu ar nosaukumu „...And The Lipstick Traces” (2006.g. beigas), kas gan ir pašsaprotami, ņemot vērā to, ka grupa pastāv jau sešus gadus, ir spēlējusi vairāk kā 250 koncertus apkārt pa visu Eiropu, pie tam, dalījusi skatuvi ar tādām visiem ska cienītājiem pazīstamām grupām kā Streetlight Manifesto, Big D and the Kids Table, The Slackers, The Skatalites, Against Me ! un Belvedere, ieguvusi lielāku vai mazāku atzinību katrā vienā koncertā un vietā, lai tas būtu liels brīvdabas festivāls vai mazs naktsklubs (tāds kā Depo, kur, starp citu, PO Box spēlēja jau pirms diviem gadiem un guva ĻOTI lielu atzinību). Diskā „...And The Lipstick Traces” ir iekļautas vairākas jau iepriekš ierakstītas dziesmas, kuras gan visas priekš šī diska ir atkārtoti pārrakstītas, kā arī pavisam jaunas, melodiskas, daudzas sociālas un pat politiskas idejas manifestējošas dziesmas, kā piemēram dziesma „God Blasts America”. Nav izpalikuši arī viesmākslinieki, piemēram, dziesmā “Music Has Taken A Backseat To Haircuts” savu dalību ir ņēmis Deivs no grupas Big D And The Kids Table. Lai gan albūms ir tehniski lieliski nostrādāts, katram instrumentam ir pievērsta īpaša uzmanība, un kā pats Sebs man personīgi stāstīja, ka vēl studijā, ierakstot albūmu, nemaz nerunājot par mēģinājumiem sešu gadu garumā, viņi katrai ģitāras iespēlei ir pievērsuši lielu uzmanību un pārdomātību, rūpīgi izvēloties, kādas labas idejas likt vienā un kādas kādā citā dziesmā, īpaša uzmanībā viennozīmīgi no manas puses tiek pievērsta vokālam, jo netrūkst albūmā nedz rokmūzikai raksturīgā balss tembra, kas tā vien liekas teju teju jebkurā brīdī atstās dziedātāju bez balss, gan nelielu skrīmo elementu, gan maigu un mierīgi melodisku dziedājumu. Ja jums patīk Nofx, Anti-flag, Streetlight Manifesto, Less Then Jake, pamēģiniet P.O.Box, un jums nebūs jānožēlo!

Izdošanas datums: 18.10.2006.

Izdevējs: Craze Records

Tracklist

 1. N.C.
 2. Death Promises Me A Better Place
 3. God Blasts America
 4. Would It Be Yours?
 5. Music Has Taken A Backseat To Haircuts
 6. Chalk It Up To The Experience
 7. The Theory Of Obscurity
 8. Broken Hearts & Credit Cards
 9. Look What You Have Done
 10. Little Boy
 11. Everyb'Addict
 12. Bully
 13. Make Up / Wake Up!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.