ALBUMU APSKATI

Please Inform The Captain This Is A Hijack - Self Titled

hedache 01.08.2012. 01:06
Kā ir teicis viens mans paziņa – jo garāks grupas un dziesmu nosaukums, jo labāka grupa un tās spēlētā mūzika. Tad tieši uz šo grupu šis teiciens ir 100% attiecināms. ;) Uzķēros viņiem pavisam nejauši, bet sanāca galīgi un ar pamatiem ieķerties viņu daiļradē. Tātad...

Kā ir teicis viens mans paziņa – jo garāks grupas un dziesmu nosaukums, jo labāka grupa un tās spēlētā mūzika. Tad tieši uz šo grupu šis teiciens ir 100% attiecināms. ;) Uzķēros viņiem pavisam nejauši, bet sanāca galīgi un ar pamatiem ieķerties viņu daiļradē.

Tātad - šeit gan jums nesanāks atrast riktīgo distortion, haotiskus ģitāru rifus vai kādu sūro vokālu ala hatebreed stilā, taču ir praktiski viss ko vien var vēlēties no eksperimentu apvienošanas – nedaudz jazz, nedaudz ambient’ās skaņas, pa virsu tam divu vokālu izpildīts screamo, un ir grūti noteikt kas sekos vēlāk. Praktiski ir sarežģīti viņus pielīdzināt kādam noteiktam stilam, kaut gan mana sirds man pavēl klasificēt šo grupu kā screamo (ir manītas vietas kur viņi tiek pielīdzināti avangardam! :)). Kopumā sešas dziesmas ar visai dziļdomīgiem tekstiem, kas spēj pacelt garastāvokli un likt dancot apkārt pa istabu nedomājot ko citi domās par šo ideju. ;)

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: Self Released

Tracklist

  1. your good thing is about to come to an end
  2. apocalypse theme park
  3. postcards from the future
  4. robot rampage in luxury world
  5. ice monkey
  6. transnational vampire killers

Lasi vēl

Komentāri

šī patiešām bij ellīgi laba blice :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.