ALBUMU APSKATI

Paradise Lost - Symbol of Life

FILTH 01.08.2012. 00:15
Laikam jau nevaru būt pilnībā objektīvs, rakstot review par šo albumu, jo jau vismaz 5 gadus PL ir manu mīļāko grupu top 3, un tas vien jau par kaut ko liecina. PL - iesākuši savu ceļu kā doom metal grupa jau 97. gadā izbrīnīja cilvēkus ar albumu One Second, ar pamatīgu...

Laikam jau nevaru būt pilnībā objektīvs, rakstot review par šo albumu, jo jau vismaz 5 gadus PL ir manu mīļāko grupu top 3, un tas vien jau par kaut ko liecina. PL - iesākuši savu ceļu kā doom metal grupa jau 97. gadā izbrīnīja cilvēkus ar albumu One Second, ar pamatīgu elektronikas pieskaņu. Šos 5 gadus PL ir gājis vēl dziļāk alektronikas dzīlēs ar albumu Host un atgriezies pie smagāka skanējuma albumā Believe in Nothing. Vienīgais, kas nav mainījies ir mūzikas kvalitāte, kura vienmēr bijusi augsta. Par jauno albumu es teiktu, ka tas visdrīzāk ir Draconian Times un One Second mikss, kurā ir jūtamas arī modernisma pieskaņas. Iespējams daudziem šī mūzika atgādinās nedaudz smagākus Depeche Mode vai melanholisāku Marilyn Manson. Noklausoties šo disku, man šķiet, ka PL varētu palikt manā personīgajā topā vēl vismaz uz 5 gadiem.

Mūzikas stils - elektronika ar overdrive ģitāru pieskaņu - melanholisks vokāls, nedaudz popsīgi ritmi, nekas lipīgs, mūzika pie kuras patīkami relaksēties un padomāt. Arī dziesmu teksti nav peļami, tiesa gan jāatzīst, ka vājāki nekā agrajos albumos, bet Paradise Lost joprojām ar godu nes Miltona garadarba nosaukumu.

Izdošanas datums: 21.10.2002.

Izdevējs: GUN Records / BMG

Tracklist

 1. Isolate
 2. Erased
 3. Two Worlds
 4. Pray Nightfall
 5. Primal
 6. Mystify
 7. Perfect Mask
 8. No Celebration
 9. Self Obsessed
 10. Symbol of Life
 11. Channel For The Pain

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.