ALBUMU APSKATI

Paprika Korps - Przede Wszystkim Muzyki

Jānis X 01.08.2012. 00:07
Lai cik grūti ir iedomāties regeju no Polijas, tas tomēr ir iespējams. pie tam, nezaudējot nacionālo identitāti un labākās regeja tradīcijas. Klausoties šo, es sapratu, ka tas noteikti ir regejs, bet ne jau tāds, kā citi. Kautkas tam liek būt savādākam [un iespējams...

Lai cik grūti ir iedomāties regeju no Polijas, tas tomēr ir iespējams. pie tam, nezaudējot nacionālo identitāti un labākās regeja tradīcijas. Klausoties šo, es sapratu, ka tas noteikti ir regejs, bet ne jau tāds, kā citi. Kautkas tam liek būt savādākam [un iespējams pat tuvākam mums - Eiropas vēsajiem klausītājiem]. varbūt tās ir akordeona+ģitāras melodijas [kas personīgi man asociējās ar to Eiropas reģionu starp Poliju un Franciju]. Tāpat jauki instrumentālie dub gabali. Runājot par textiem, neesmu tos lasījis, bet cik dzirdu, tie gan ir daudz "jamaikiskāki" nekā mūzika - Babilona un Rastafari un viss pārējais, kā nākas. Šajā CD ir arī dziesma iz koncerta jamaikā [!!!!!], kā arī daži remixi [no kuriem tas kalbasnijs man toč krīt uz nerva].. nu kopumā: regejs manām vēnām, protams, gana pozitīvs.. un tā Eiropas garša, ak!!!

Izdošanas datums: 10.08.2001.

Tracklist

 1. Mind Explorer
 2. Commin Inna
 3. Hight Expectation
 4. Facts of Life
 5. Radio
 6. Fryzjer
 7. Nothing But A Sorrow
 8. Nothing Dub
 9. Przede wszystkim muzyki
 10. Commin Inna He
 11. Sick Situation
 12. High Remix (Mario Dziurex JVSS)
 13. Fryzjer Remix (DJ Adamus - Pozytywka Sound System)
 14. Mind Exploration (Yama)
 15. Przede wszystkim muzyki Remix (Dr Emzetka)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.