ALBUMU APSKATI

Nikola Sarcevic - Lock-Sport-Krock

ALvils 01.08.2012. 01:34
Visi jau sen pazīst punk rock grupu no Zviedrijas Millencolin. Man pašam ir 15 šīs grupas diski, tai skaitā 7 plina garuma diski, no kuriem pēdējais ir 2002.gadā iznākušais “Home From Home”, bet šogad grupas līderis, kas ir arī ģitārists un vokālists, Nikola, ir...

Visi jau sen pazīst punk rock grupu no Zviedrijas Millencolin. Man pašam ir 15 šīs grupas diski, tai skaitā 7 plina garuma diski, no kuriem pēdējais ir 2002.gadā iznākušais “Home From Home”, bet šogad grupas līderis, kas ir arī ģitārists un vokālists, Nikola, ir pamanījies uzsākt solo karjeru un jau ierakstīt vienu pilnu disku, kurš zem Epitaph Records iznāk 2004.gada 13.jūlijā, bet zem Burning Heart Records vairākus mēnešus ātrāk, precīzu datumu skatīt kautkur :) , zem Burning Heart Records starp citu jau šī gada martā Nikolam iznāca divu dziesmu disks, nezinu, kā to tagad traktēt par EP vai singlu, bet jā, ieskatam par Nikolas solokarjeras daiļradi tika izdots disks “Lovetrap”, kurā tika iekļautas divas dziesmas, no kurām viena ir iekļauta arī pinajā diskā, un man personīgi škiet, ka tā ir vislabākā no visām Nikolas solokarjeras dziesmām, tā saucas tāpat kā šis “ieskata” disks, proti, Lovetrap, bet ļoti skaistas ir arī Nobody Without You, Lock Sport Krock un New Fool.

Bet jau labu laiku pirms pilnā albūma “Lock-Sport-Krock” iznākšanas ierakstu kompānijas Epitph mājas lapas forumā var lasīt diezgan dažādas atsauksmes par šo gaidāmo albūmu. Daži saka, ka esot dzirdējis, ka šitais esot acoustic country-folk-pop, un tas ir nekam nederīgs sūds, bet kāds cits saka, ka Nikola ir ģeniāls mūziķis un ir baudāms jebkurā dažādu mūzikas stilu amplitūdā.

Un jā, ne jau viens pats viņš parūpējies par šī muzikālā šedevra tapšanu, diskā dažādus instrumentus izpilda kopā veselas 10 personas, tur ir dzirdamas gan akustiskās ģitāras (pārsvarā), gan protams arī bass, vēl dažādas ģitāras un bungas, ko gandrīz vai katrā dziesmā izpilda kāda cita persona, gan arī ksilofons, klavieres, sintezātorētas klavieres, ērģeles un ļoti lielā daudzumā mutes ermoņikas, ko arī izpilda vairāki cilvēki. Tomēr visu dziesmu autors ir pats Nikola, izņemot dziesmu Viva Rada, kuru Nikola ir sacerējis kopā ar savu brāli Branko.

Mūzikas stils(i). Visdažādākie. No kantrī, folka līdz pat nedaudz pankam, ir arī dažādas blūza un džeza iezīmes.

Teksti ir samērā vienkārši, taču ar visnotaļ negatīvu, pat varētu teikt depresīvu noskaņu, diezgan personiski, par attiecībām (gan ar lēdijām, gan ar citiem cilvēkiem), par sevi.

Iesaku visiem iegādāties šo disku, bet īpaši kaislīgiem Millencolin faniem!

Izdošanas datums: 13.07.2004.

Izdevējs: Epitaph Records

Tracklist

 1. Lovetrap
 2. Viola
 3. Nobody Without You
 4. Lock Sport Krock
 5. Glue Girl
 6. You Make My World Go Round
 7. New Fool
 8. Goodbye I Die
 9. Mirror Man
 10. My Aim Is You
 11. Vila Rada

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.