ALBUMU APSKATI

New Found Glory - Catalyst

ALvils 01.08.2012. 01:32
Žurnāla “Rolling Stone”, kam jāiznāk 27 maijā, numurā, kurā ir apraksts par jauno New Found Glory (turpmāk NFG) albūmu “Catalyst”, ir teikts, ka NFG ir nolēmuši pamēģināt kautko jaunu, pretēji līdzšinējam pop punk stilam atbilstošajam skanējumam, tagad...

Žurnāla “Rolling Stone”, kam jāiznāk 27 maijā, numurā, kurā ir apraksts par jauno New Found Glory (turpmāk NFG) albūmu “Catalyst”, ir teikts, ka NFG ir nolēmuši pamēģināt kautko jaunu, pretēji līdzšinējam pop punk stilam atbilstošajam skanējumam, tagad NFG balansējot starp hardcore punk, synth rock un emo – tinger balādēm. Kad ieguvu (protams, ka caur DC++) šo albūmu, klausoties pirmo dziesmu, kas saucas Intro, dikti nopriecājos, jo tas, kas pildīja manas ausis un sirdi, patiešām bija skaists hardcore punk, no NFG neko tādu nebiju gaidījis, un tas mani patiešām priecēja, cerēju, ka viss albūms būs tāds, bet diemžēl šī vienīgā dziesma tāda, nākošā dziesmā All Downhill From Here, kura, cik saprotu, nedaudz slēptā veidā ir tāda kā tituldziesma tiek nedaudz ieskrīmots, bet vairāk arī necik hākoīgu iezīmju nav visa albūma garumā. Intersanti, ka pirmājā dziesmā Intro tiek dziedāts “You’ll never get respect”, tas noteikti ir par to, ka visi visu laiku kladzina “pop punk, pop punk, pop”, un tālāk NFG hardcore punk stilā dzied “now we’re NOT THE SAME”, radot ilūzijas, ka “nu tik būs!”, bet nekā. Tālāk ir NFG ierastais jauki melodiskais pankroks, ar nelielām izmaiņām, diemžēl es pats par tām izmaiņām nepārāk priecājos, bet domāju, ka daži citi gan (visvairāk droši vien meitenes), jo tās ir tādas, ka puse no dziesmām ir daudz lēnākas, nekā līdz šim NFG spēlētās, un veselas divas (Ending In Tragedy un I Dont Wanna Know) ir pavisam akustiskas, fonā skan vijoles, itkā jau skaisti, bet man personīgi no NFG gribās dzirdēt ko citu, līdz ar to atbilstošāks ir “Rolling Stone” izteikums, ka balansē uz emo – tinger balādēm, ignorējot izteikumu par hardcore punk, un arī par synth rock gan negribās piekrist, jo sintezātoru gan cītīgi klausoties nedaudz var saklausīt vietām, bet tik minimāli, ka par synth rock jau nu tāpēc gan nevar spēlēto stilu nosaukt.

Jebkurā gadījumā jaunais NFG albūms ir visādā ziņā intersants un ievērības cienīgs. Ja es pats šai aprakstā varbūt izteicos nedaudz kritiski par šo disku, tad tas bija drīzāk “Rolling Stones” manā skatījumā maldīgā apraksta dēļ, bet par pašu disku es tomēr diezgan iefanoju un iesaku visiem to iegādāties (vai vismaz nokačāt cauc DC++, oDC, Kazaa utmldz ;)

Nobeigumam vēlos vien piebilst, ka paši NFG (tas no žurnāla KERRANG) par šo disku saka, ka tas ir desmitreiz labāks par jebko, ko NFG jebkad ir uztaisījuši.

Izdošanas datums: 18.05.2004.

Tracklist

 1. Intro
 2. All Downhill From Here
 3. This Disaster
 4. Truth Of The Youth
 5. I Don't Wanna Know
 6. Your Biggest Mistake
 7. Doubt Full
 8. Failure's Not Flattering
 9. Over The Head, Below The Knees Ending In Tragedy
 10. Ending In Tragedy
 11. At Least I'm Known For Something
 12. Constant Static
 13. No News Is Good News
 14. Who I Am

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.