ALBUMU APSKATI

Naiad - Hardcore Emotion

Gatis G. 01.08.2012. 01:25
Savā ziņā eksotika, bet Naiad ir viena no daudzsološākajām Japānas hardcore grupām, kas nākusi no tādas pilsētiņas vārdā Kyoto. Japānā šī grupa ātri guvusi lielu atzinību savā neilgajā pastāvēšanas laikā. Tagad šie pieci japāņu puiši ir nolēmusi dot...

Savā ziņā eksotika, bet Naiad ir viena no daudzsološākajām Japānas hardcore grupām, kas nākusi no tādas pilsētiņas vārdā Kyoto. Japānā šī grupa ātri guvusi lielu atzinību savā neilgajā pastāvēšanas laikā. Tagad šie pieci japāņu puiši ir nolēmusi dot savu vēsti plašākā pasaulē, izdodot savu jaunāko ierakstu zem Good Life leibla.

Naiad izpildīto mūziku varētu raksturot kā ļoti spēcīgu un emocionālu, par ko liek nojaust pat albūma nosaukums. Pirmais skaņdarbs sākas, kā ļoti smuks atmosfērisks ambient gabals, kurš pamazām pāriet ģitār’ rifos un ar spēcīga vokāla bļāvienu norimst pacilājošās ģitāras skaņās. Taču otrā dziesma ‘Believing Dreams’ šajā ierakstā ir vienkārši spēks - tas ir jādzird!! Sirdi plosošs emociju pārpilns darbs veselu sešu minūšu garumā!! Trešais ir “laiks meditācijai” - jauks atmosfērisks instrumentāls skaņdarbs. Savukārt ‘Song Of Nature’ atkal sapurina nepajokam, kurā spēcīgā vokāla un ģitāru skaņu virmojošajā virpulī parādās arī sievietes balss, kas patīkami atsvaidzina un papildina šo dziesmu. Pēdējā ‘Hopeful Progress’ iesākas, kā tāds mierīgs indie, taču otrajā minūtē tā eksplodē...uzņemot tempu un emocijas.. ! Pēc albuma izskaņas liksies par īsu, bet tas neliedz spiest pogu “replay”

Info netā:

http://naiad01.at.infoseek.co.jp/index2.html

http://www.goodliferecordings.com

Izdošanas datums: 29.07.2003.

Izdevējs: Good Life Recordings

Tracklist

  1. Sensuous Tone (3:05)
  2. Believing Dreams (6:00)
  3. Waves Of Influence Strike Within What Truely Moves You (2:53)
  4. Song Of Nature (3:57)
  5. Hopeful Progress (5:52)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.