ALBUMU APSKATI

My Beloved - Servant of Secret Places

Jānis X 01.08.2012. 01:24
Uzliekot šo disku, biju diezgan pārsteigts, ka man atkal atnācis kaut kas ne īsti man saprotams, un kārtējo reizi jāsaka, ka neesmu īstais, kam būtu jāraksta apskats par šo albumu. My Beloved ir Dānijas grupa, kura spēlē post-roku jeb instrumentālu ārprātu. Šī četru...

Uzliekot šo disku, biju diezgan pārsteigts, ka man atkal atnācis kaut kas ne īsti man saprotams, un kārtējo reizi jāsaka, ka neesmu īstais, kam būtu jāraksta apskats par šo albumu. My Beloved ir Dānijas grupa, kura spēlē post-roku jeb instrumentālu ārprātu. Šī četru cilvēku apvienība pastāv jau septiņus gadus un Servant of Secret Places esot viņu debijas albums - tiktāl fakti, tagad par mūziku - pirmais, kas ienāca prātā klausoties, bija lieliskais grupas Magyar Posse sniegums Tabūna '03, tātad kaut kas līdzīgs uz to pusi - instrumentāla, lauztiem, dziļiem ritmiem piesātināta, plūstošām sintezatoru skaņām caurstrāvota mūzika ar diezgan tumšām, gandrīz liktenīgām melodijām, kas liek iedomāties pilsētas naksnīgo ielu uguņus, dīvainus vientuļniekus un koncentrēties uz savām apcerošajām domām. Šī albūma preses relīzē teikts, ka cilvēki, kam iet pie sirds Coil, Joy Division, The Cure un Sonic Youth, varētu smeķēt arī My Beloved - nu laikam jau uz to pusi ir. Katrā ziņā šo to no katras pieminētās grupas šeit var atrast.

Ko lai te vēl piebilst - noformējums ir diezgan sakarīgs, lai arī pats vāciņš man tomēr neiet pie sirds, bet viss pārējies ir diezgan ok. Katrā gadījumā tumšas, instrumentālas, nedaudz sintētiskas, nedaudz gotiskas mūzikas cienītājiem (arī tiem, kam patika Magyar Posse) šis albūms varētu kļūt par tumšo vakaru pavadoni, bet es gan paklausīšos kaut ko no siltākām zemēm..

www.mybeloved.dk

info@quartermain.dk

VME - Vesterbrogade 95 H - DK-1620 Copenhagen V - Denmark

Izdošanas datums: 09.09.2003.

Izdevējs: Quartermain Records

Tracklist

  1. Body Builder
  2. Doctor Helmer
  3. Erazing Tracks
  4. Almost Dead
  5. Germany
  6. Jam for Annie
  7. Life Defined
  8. Years of Marching Laughter
  9. After the Speechless Head

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.