ALBUMU APSKATI

Motion City Soundtrack - I Am the Movie

Jānis X 01.08.2012. 00:55
Šis ir viens no tiem super-lipīgajiem albūmiem, kuru, starp citu producējis Get Up Kids producents, un tas jau izsaka daudz - melodisks, viegls emo/poppunk laikam jau ar atbilstošiem tekstiem (šoreiz nevaru spriest - neesmu lasījis) un visiem pārējiem "pričendāļiem", kā...

Šis ir viens no tiem super-lipīgajiem albūmiem, kuru, starp citu producējis Get Up Kids producents, un tas jau izsaka daudz - melodisks, viegls emo/poppunk laikam jau ar atbilstošiem tekstiem (šoreiz nevaru spriest - neesmu lasījis) un visiem pārējiem "pričendāļiem", kā jau tādai grupai pienākas (stilīgs imidžs, krutas kustības, labs artworks utt). Un jasaka, ka dienās, kad galvā negribas bāzt neko sarežģītu un grūti uztveramu, šie te puiši spēj uzlabot garastāvokli ar tādiem midtempo ritmiņiem, dīvainu sintezātoru (nu velk gandrīz uz to pašu The Hippos pusi!), valdzinošu vokālu:) un jaukām melodijām, kurām pēc pāris reizem var dziedāt arī līdzi. Nu neko vairāk arī gaidīt nevar, bet vai tad vienmēr tas ir nepieciešams? / / / / / Dažas dziesmas šeit ir īsti grāvēji, arī tā, kurai šajā diskā ir iekļauts videoklips.. Ko vēl vairāk piebilst? Varbūt to, ka grupa atgādina Jimmy Eat World un, lai cik dīvaini tas nebūtu, nedaudz arī DC Talk (vismaz vokāla ziņā)! Tātad - jauks viegli uztveramu, lipīgi melodisku, saldsērīgi pozitīvu trīsminūšu dziesmiņu apkopojums, kurš man šodien tomēr uzlaboja garīgo.. / / / / / Vērtējums: 3.5 (Epitaph Europe - PO Box 10574 - 1001 EN - Amsterdam - The Netherlands - neesmu īsti drošs, vai šo var atrast mūsu veikalos, lai gan paskatīties var, manuprāt, vajadzētu būt).

Izdošanas datums: 23.06.2003.

Izdevējs: Epitaph

Tracklist

 1. Cambridge
 2. Shiver
 3. The Future Freaks Me Out
 4. Indoor Living
 5. My Favorite Accident
 6. Perfect Teeth
 7. Boombox Generation
 8. Don't Call It a Comeback
 9. Modern Chemistry
 10. Capital H
 11. Red Dress
 12. Mary w/o Sound
 13. Autographs & Apologies
 14. A-OK
 15. + video: My Favorite Accident

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.