ALBUMU APSKATI

Mercury Switch - If You Loved Me You'd Take Me to the City

toms 01.08.2012. 01:21
Mercury Switch „If You Loved...” manā acu skatienā un nadzīgajās rokās nokļuva, nu jau pašam tā grūti atceroties kā, taču šo grupas albūmu es ar lielāko prieku nodēvēju par jaukāko un labāko jaunā gada dāvanu sev. Tā kā kādu laiku nebija sanācis palidināties...

Mercury Switch „If You Loved...” manā acu skatienā un nadzīgajās rokās nokļuva, nu jau pašam tā grūti atceroties kā, taču šo grupas albūmu es ar lielāko prieku nodēvēju par jaukāko un labāko jaunā gada dāvanu sev. Tā kā kādu laiku nebija sanācis palidināties pa hardcore/metalcore skatuves jaunumiem un labumiem, tad šis man bija kā liels pārsteigums, ņemot vērā, ka jau labu laiku visas šajā stilā spēlējošās grupas un to skanējums man likās vienāds, ja nu vienīgi ar niecīgām atšķirībām. Es gan nesaku, ka, lūk, šī grupa ar doto albūmu ir kas unikāls un mūzikas ziņā revolucionārs, taču mani, vismaz, viņi aizrāva ne pa jokam. Man pat īstenībā ir grūti piedēvēt viņus vai nu pie hardcore vai metalcore stiliem un te vairāk vietā būtu tāds kā emometal vai arī kā viens zinošs speciālists atzina, tad emoviolence. Pati izpildītā mūzika ir pilna kačājošām ģitārām un viļņojošiem solo gabaliem, ņemot vēl vērā, ka grupā ir divi vokāli, kuri, ja es pareizi sapratu, tad vienlīdz labi dzied, ko abi arī ierakstā dara visai bieži, un tad vēl, protams, nevar nepieminēt nedaudz elektronikas piegaršas, kas gan pēdējā laikā ir tā nedaudz stilīgi, taču ne nevietā. Interesants ir arī viņu izpildītais „Tonight Tonight” gabals, kas ir nevienu citu kā The Smashing Pumpkins kaverversija. Tad vēl jāpiemin, ka kopā ar šo uzlecošo grupu Indianolarecords paspārnē atrodas jau lielāku atzinību un atpazīstamību ieguvušās Across Five Aprils un A Jealousy Issue, kas vien liecina, ka šī ierakstu kompānija sliktas grupas nepiesaista. :)

Izdošanas datums: 02.09.2003.

Izdevējs: Indianolarecords

Tracklist

 1. Today
 2. Young Blood Electric
 3. Save Restriction
 4. You Are Here
 5. Pillar of Salt
 6. Tonight, Tonight
 7. Rich in Technology
 8. Green Paper Trail
 9. Man of Sorrows
 10. Remenstrance Correspondance
 11. How it Felt to Sleep
 12. Shattered Stone

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.