ALBUMU APSKATI

Logh - The Raging Sun

Jānis X 01.08.2012. 01:08
Šis, manuprāt, šobrīd ir jaukākais Bad Taste Records jaunums, īsti izjusts un skaists albūms, kas ieved savā dīvainajā pagātnes roka smaku pārņemtajā gaisotnē, kas smalki apvienota ar mūsdienu tendencēm. Dziesmas brīžiem ir pat ļoti mierīgas, tomēr pa brīdim...

Šis, manuprāt, šobrīd ir jaukākais Bad Taste Records jaunums, īsti izjusts un skaists albūms, kas ieved savā dīvainajā pagātnes roka smaku pārņemtajā gaisotnē, kas smalki apvienota ar mūsdienu tendencēm. Dziesmas brīžiem ir pat ļoti mierīgas, tomēr pa brīdim ieskanas arī jaunais rock'n'roll vilnis ar visām attiecīgajām lietām. Lai arī kā man negribētos, laikam jāsalīdzina šis albūms ar tādu T(I)NC balāžu versiju, lai gan līdzība ir patiešām minimāla, un šīs asociācijas, galvenokārt, rada teksti un kopējā sajūta. Laikam jau tas piederas šī brīža post-punk virzībai, un jāsaka, ka skan patiešām skaisti un šis jau kādu laiku ir viens no maniem mīļākajiem alternatīvā roka / post-punk albūmiem, lai gan saņemties uzrakstīt kaut ko nevarēju diezgan ilgi, un joprojām ir diezgan grūti plašāk aprakstīt šo mūziku. Mierīgas un ne tik mierīgas dziesmas garāžā ar nedaudz distortotām bungām, juteklisku vokālu un burvīgām melodijām. Brīžiem atgādina Valina, brīžiem neblūzīgu White Stripes, brīžiem skumjus bītlus un tā tālāk... Skaista mūzika, skaisti teksti (nu patiešām skaisti!!!).

Bad Taste Records | Box 1243 | 221 05 Lund | Sweden

http://www.bastasterecords.se

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: Bad Taste Records

Tracklist

  1. The Contractor And The Assassin
  2. End Cycle
  3. An Alliance Of Hearts
  4. The Raging Sun
  5. Thin Lines
  6. The Bones Of Generations
  7. A Vote For Democracy
  8. At This My Arm Was Weakened
  9. City, I'm Sorry
  10. Lights From Sovereign States

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.