ALBUMU APSKATI

Loco Locals - Unite Don't Fight

PitchforK! 01.08.2012. 01:01
Nu jau kādu brīdi pie manis ir nonācis Rīgas ska ansambļa Loco Locals (varētu tulkot – Trakie Vietējie?) 10 dziesmu albums Unite Don’t Fight un, katru reizi to klausoties, arvien vairāk sāka šķist, ka kaut ko vajadzētu par to uzrakstīt. :) Tātad, muzicēšanas stils...

Nu jau kādu brīdi pie manis ir nonācis Rīgas ska ansambļa Loco Locals (varētu tulkot – Trakie Vietējie?) 10 dziesmu albums Unite Don’t Fight un, katru reizi to klausoties, arvien vairāk sāka šķist, ka kaut ko vajadzētu par to uzrakstīt. :) Tātad, muzicēšanas stils ir ska, negribu tā strikti apgalvot, bet šķiet, ka tā sauktais otrā viļņa ska, bez pūšamajiem instrumentiem bet toties ar taustiņinstrumentu. Grupā ir četri cilvēki, šķiet, ka visi krievvalodīgie, taču 6 no 8 dziesmām ir latviešu valodā, un tieši šis nelielais vokālista akcents, dažas visai uzjautrinošās gramatiskās kļūdas padara to vēl interesantāku (pie interpunkcijas džeki nemaz nav riskējuši ķerties :), taču šoreiz tas ir vairāk kā efekts, nevis defekts. :) Esmu dzirdējis dažādas runas, taču no savas puses neko nevaru pārmest kvalitātes ziņā (gan muzicēšanas, gan ieraksta). Nosaukums Unite Don’t Fight gandrīz pilnībā izsaka visu albuma noskaņu – baigi pozitīvi (kā jau ar ska mēdz būt:). Disks sākas ar Intro, kas ir audio fragments no visai populārās datorspēles Mafia (nu, katrs, kas šad tad spēlējās, būs par tādu dzirdējis), lai gan es īsti nesapratu to intro domu:). Nezinkāpēc, pirmoreiz noklausoties, man labākās dziesmas šķita tieši tās divas, kuras ir krievu valodā – ‘Raduga’ un ‘Jurmalaika’ (nosaukumi gan ir krieviski, bet man ir problēmas ar fontiem :D). Dažas melodijas un ritmi atsauc atmiņā kaut ko sen dzirdētu, bet īsti nevar saprast, ko. :) Albuma tituldziesma ‘Melnbalts TV’ ir latviski, bet ar anglisku piedziedājumu ‘black and white / unite, don’t fight’, un vispār viss albums it kā saka – nestrīdieties, nekaujieties, priecājieties, neiztērējiet savu dzīvi darbā un mācībās, izbaudiet to! :) Lai nu ko, bet vienu šis disks noteikti panāk katru reizi, kad es to klausos – lai arī kāds nebūtu kreņķis, dzirdot Loco Locals nevar nesmaidīt. :) ... blek end vāāit, jūnāit, dount fāāit... :)))

Izdošanas datums: 30.07.2003.

Izdevējs: Oi! Ieraksti

Tracklist

  1. Intro
  2. Melbalts TV
  3. Loco Locals
  4. Dziesma Par Darbu
  5. Raduga
  6. Radio
  7. Visi Tie Vārdi
  8. Jurmalaika
  9. Pavasaris
  10. Piektdien Oranzhā

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.