ALBUMU APSKATI

Kurt - La Guard

Jānis X 01.08.2012. 01:00
Pirmais iespaids, ieraugot vāciņu un skeletgalvu otrā pusē, bija: ak, dievs - crust! Bet nē - šis izrādījās viens varen interesants noize-rock albūms tādā ātrākā Shellac garā.. Fūzēts bass un noizīga ģitāra brīžiem dursta klausītāju ar šizofrēniskiem soliņiem...

Pirmais iespaids, ieraugot vāciņu un skeletgalvu otrā pusē, bija: ak, dievs - crust! Bet nē - šis izrādījās viens varen interesants noize-rock albūms tādā ātrākā Shellac garā.. Fūzēts bass un noizīga ģitāra brīžiem dursta klausītāju ar šizofrēniskiem soliņiem (drīzāk jau noiziņiem). Kliedzošs, nedaudz vājprātīgs vokāls, gana pakluss, lai saprastu, ka tas šai mūzikā nav dominējošais. Indierocīgi pusātrie ritmiņi, dāsni pārejās, šķiet ļoti pielāgoti kopējam skanējumam, un bundzenieks šeit nav tāds kuslais indierock miegamice.

Tā ir savādu noskaņu radoša mūzika, kas brīžiem ieved nelielā transā, lai atkal uzmodinātu un ietriektu sienā ar sparīgajām bungām un spocīgajām skaņām. Diemžēl diska (visnotaļ interesantājā, pat mistiskajā) bukletā nav atrodami dziesmu teksti, tādēļ palieku neziņā par dziesmu saturu - nu nekas, mūzika vien ir ko vērta.. Jāsaka, ka neesmu šādas mūzikas liels pazinējs, tādēļ šis man liekas tiešām labs paraugs sava stila plauktiņā (man pat vairāk patīk nekā tas pats Shellac) un visiem interesantas indie/noize-rock mūzikas cienītājiem noteikti iesaku ievērtēt - ir labs!!!

Mans vērtējums: 4.5

Info - šis albūms CD fomātā ir nopērkams: Nova Recordings, Xantener Str. 99, 50733 Koeln, Germany / www.novarecordings.de, bet plates var dabūt no: X--Mist Records, PO Box 1545, 72195 Nagold, Germany / www.x-mist.de

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: Nova Recordings / X-Mist Records

Tracklist

  1. Tricks on Dancing
  2. On the Display
  3. The Ambush
  4. Black Cat
  5. The Lonely Ride
  6. Assholes Come + Go
  7. The Code
  8. Get Tested

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.