ALBUMU APSKATI

Kneejerk/Abjure - don`t clap it startles me

Ivars 01.08.2012. 00:29
Kneejerk uzdūros pavisam nejauši. Iepatikās. Pasūtiju CD - kneejerk splits ar abjure [paldies eziic]. Kneejerk mūzika aizrāva jau no pirmajām sekundēm. Vienkārši tā nebija līdzīga nearvienu citu grupu, kuru biju dzirdējis līdz šim. Oficiāli kneejerk spēlē...

Kneejerk

Kneejerk uzdūros pavisam nejauši. Iepatikās. Pasūtiju CD - kneejerk splits ar abjure [paldies eziic]. Kneejerk mūzika aizrāva jau no pirmajām sekundēm. Vienkārši tā nebija līdzīga nearvienu citu grupu, kuru biju dzirdējis līdz šim. Oficiāli kneejerk spēlē emohc jeb emocionālo hardcore. Mūzikas skanējums ir kautkas vienreizējs - reizēm lēni ritmi, reizēm ātri, galvenais vokāls ir vienkārši lielisks, kliedzieni ļoti emocionāli gandrīz tuvu asarām. Lasīju internetā, ka galvenais vokāls itkā ir raudājis uz skatuves dziedot dziesmas. Backvokāli arī ir ļoti izdevušies [dzied visi 3 grupas dalībnieki]. Dziesmu teksti saturīgi, pārsvarā emocionāli. Dzied par pajukušām attiecībām, atmiņām, mīlestību, cilvēku attiecībām, bērnību. Īsumā tas būtu viss, bet diemžēl šādi nevar aprakstīt cik oriģināla un lieliska [vismaz manai ausij] ir šī mūzika.

Abjure

Abjure sākumā īpaši neklausījos un neievēroju, jo biju aizrauts ar kneejerk :), bet ieklausoties sapratu, ka viņu mūzika arī ir kas īpašs. Dziesmas enerģiskas, ātras, reizēm ātrie ritmi mijas ar lēniem kas ir ļoti labi viņiem izdevies. Dažās dziesmās saklausamas vijoles skaņas, kas padara abjure mūziku daudzveidīgāku un skanējumu vēl lieliskāku. Vokāls kliedzošs, praktiski nemaz nedzied - visu laiku kliedz, tāpēc ļoti grūti saprast dziesmu tekstus, bet tas nenozīmē ka viņš nav baudāms :) dažām dziesmām beigās ir kautkādi sempli, kuri no sākuma liekas tīri pieņemami, bet vēlāk jau sāk palikt kaitinoši :) Bet vienalga tas neietekmē abjure dziesmu muzikālo izpildījumu.

Izdošanas datums: 17.01.2000.

Izdevējs: skipworthrecords

Tracklist

  1. Kneejerk - Solace
  2. Kneejerk - Back To The Trains
  3. Kneejerk - The True Art Of Rebellion
  4. Kneejerk - Wire Wool
  5. Kneejerk - Handholdhigh
  6. Abjure - That Was That
  7. Abjure - Comfort
  8. Abjure - Jingle
  9. Abjure - Remind Me What It Is I Like About You
  10. Abjure - Cracking

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.