ALBUMU APSKATI

Hesitation Wounds – Awake For Everything

Jānis Andersons
JĀNIS ANDERSONS 13.06.2016. 14:41
Supergrupas, solo karjeras vai blakus projekti. Šie kādu konkrētu mūziķu darba atvasinājumi bieži vien sākumā uz papīra liekas iespaidīgi. Kad beidzot šis garadarbs sasniedz klausītāju, nereti nākas vilties, jo tas, kas sagaidīts, nebūt nav tas, uz ko tika tik ļoti cerēts. Arī šajā gadījumā kastītes sastāvs ir diezgan vilinošs...

Hesitation Wounds sastāv no The Hope Conspiracy ģitārista Neeraj Kane, kādreizējā Trap Them bassista Stephen “Scuba” LaCour, kādreizējā Against Me! un šībrīža Slipknot bundzinieka Jay Weinberg un Touché Amoré balss - Jeremy Bolm pie mikrofona.

Šī supergrupa, sauksim to tā, pati par sevi nav nekas jauns. Jau 2012. gada maijā, savācoties kopā šim kvartetam, divu dienu laikā tika sarakstītas un ierakstītas trīs dziesmas un ievads, kas gandrīz gadu vēlāk tika izdots Bolma pašā leiblā "Secret Voice" kā  self-titled 7" EP. Bet tad notika “Slipknot”. Nu ir pagājuši vēl pāris gadi un kungi atkal bija atraduši brīvāku brīdi.

Trīs dienu laikā sarakstītas un vēlāk pa atsevišķām sesijām tika ierakstītas 11 jaunas dziesmas, kas veido debijas albumu Awake For Everything, kas dienas gaismu ieraudzīja 27. maijā. Šoreiz pie darba ir pieiets nedaudz nopietnāk – ieraksts tapa īstā studijā un tā miksēšana tika uzticēta pašam Kurt Ballou no Converge.

Šoreiz pavisam noteikti muzikālais veikums ir atbilstošs gan CV, gan motivācijas vēstulei. Īsās un kodolīgās dziesmās klausītājam tieši sejā tiek pateikts viss, kas varētu būt uzskatāms par pārāk politisku priekš Touché Amoré vai jebkurai citai dalībnieku day-job grupai. Tādas lirikas kā “This is the land of opportunity, this is the land of the free, this is the land made for you and me… it’s all bullshit.” Varētu pat uzskatīt par klaji pretvalstiskām. Ja to visu vēl papildina atbilstoša kalibra instrumentālais pavadījums ar dark hard-core iezīmēm un double-kick – vēl jo labāk. Nepilnā pusstunda paskrien garām vienā momentā. Garākais albuma gabals "Streamlined" teju aizsniedz četru minūšu zīmi lēnākā manierē noslēdzot ierakstu. Lēnākā šajā gadījumā nenozīmē vienmuļa.

Neskatoties uz noslogotību, par albuma vizuālo noformējumu ir atbildīgs grupas bundzinieks, kas nebūt nav padarījis sliktu darbu. Mani visnotaļ priecē politiski lādētas mūzikas pastiprinātā atgriešanas apritē, ko iedvesmojuši pēdējo gadu pasaules notikumi un šis punk, hard-core un metāla rosols manā skatījumā pievienojas supergrupu labajiem piemēriem. 

 

 

Albums pieejams Vinyl, CD, kasetes un digitālajos formātos

Lasi vēl

Komentāri

Mikrefona! LOL! Kurš tavā vietā mācīsies gramatiku? :D
Vispār foršs ieraksts. Kaut kā paskrēja garām. Paldies!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.